Jaunumi

1. jūnijā beigsies Google Photos neierobežotā krātuve. Ko darīt?

Google Photos otrdien, 1. jūnijā, pārtrauks neierobežotās bezmaksas atmiņas politiku fotoattēliem un videoklipiem. Pēc tam jaunie fotoattēli un video, ko augšupielādējat, tiks ieskaitīti bezmaksas 15GB krātuves apjomā, kas ir pievienota katram Google kontam. Visi fotoattēli vai videoklipi, ko esat augšupielādējis pirms šīs dienas, netiks iekļauti šajā bezmaksas 15GB krātuves apjomā. Turklāt uzņēmums Google ir pievienojis jaunu bezmaksas rīku, kas palīdzēs pārvaldīt krātuves kvotu.

Par izmaiņām uzņēmums paziņoja novembrī, lai mudinātu lietotājus pieteikties Google One krātuves abonēšanas pakalpojumam. Googe One abonementi sākās no 2.09 Eur mēnesī par 100GB. Tas piedāvā vēl papildus priekšrocības, piemēram, atlaides Google veikalā.

Ja šobrīd izmantojat Google Photos, pirms otrdienas izmaiņām ieteicams nodrošināt, lai esošie fotoattēli un video tur ir jau dublēti. Kā jau iepriekš minēts, jau nodublētie faili netiks ieskaitīti pie jaunā bezmaksas krātuves limita. Dublēšanas kvalitāti var apskatīt lietotnes iestatījumos zem sadaļas “Dublēšana un sinhronizācija” (Back up & sync).

Tiklīdz izmaiņas stāsies spēkā, vairāk nekā 80% pašreizējo Google Photos lietotāju joprojām varēs saglabāt apmēram trīs gadus garu saturu ar pieejamajiem bezmaksas 15GB. Google paziņos lietotnē un pa e-pastu, tiklīdz būs sasniegts 15GB ierobežojums. Pieejams arī  personalizēts aprēķins par to, cik ilgi bezmaksas krātuve var turpināties, pamatojoties uz to, cik bieži Google kontā dublējat fotoattēlus un videoklipus.

Maijā Google Photos lietotnē tika pievienots jauns rīks. Tas palīdz pārvaldīt fotoattēlus un videoklipus, kurus esat dublējis, ņemot vērā 15GB krātuves kvotu. Jaunā funkcija saliks pa kategorijām failus, kurus, iespējams, vēlēsieties izdzēst, piemēram, fotoattēlus, kas ir izplūduši, ekrānuzņēmumus, vai lielus video.

Uzņēmums paziņoja, ka Google Photos lietotnē ir saglabāti vairāk nekā 4 triljoni fotogrāfiju jeb aptuveni 28 miljardi jaunu fotoattēlu un video katru nedēļu.

Avots: CNET

Atbildēt

Līdzīgi raksti