Jaunumi

2020. gada populārākā viedtālruņu spēle – Among Us

2020. gadā visā pasaulē mobilo ierīču lietotāji no visām spēlēm visvairāk lejupielādējuši spēli Among Us (tulkojumā no angļu valodas: Starp Mums).Spēle pagājušajā gadā sasniegusi 41 miljonu lejupielādes Amerikas Savienotajās valstīs un 264 miljonus lejupielādes no visas pasaules valstīm kopā, apsteidzot tādas populāras viedtālruņu spēles kā PUBG Mobile un Roblox, kas abas joprojām ir gada populārāko spēļu TOP 10.

Neskatoties uz to, ka spēle izlaista 2018. gadā, Among Us līdz pat pagājušajam gadam nebija ieguvusi īpašu popularitāti. Tiešsaistes spēlē var pievienoties ikviens, lai paveiktu misijas uz kosmosa kuģa un atklātu, kurš no spēlētājiem ir nodevējs. Spēle ir patiešām aizraujoša, jo tā ir noslēpumu pilna un tās gaitu nosaka paši spēlētāji. Novembrī šo spēli savos viedtālruņos, Nintendo Switch un datoros spēlēja gandrīz pusmiljards cilvēku. Spēli plānots izlaist arī uz Xbox One, Xbox Series S un Xbox Series X.

Among Us spēli veidojis uzņēmums InnerSloth, kas sastāv no četriem darbiniekiem. Spēle kļuvusi tik populāra, ka spēļu attīstītāji izlēmuši pagaidām tai netaisīt otro daļu, bet gan pilnveidot tās oriģinālu.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti