Dzīvesstils Programmatūra

Adele pārliecina Spotify noņemt automātisko dziesmu secības jaukšanu albumos

Spotify ir izņēmis shuffle jeb dziesmu secības jaukšanas pogu kā noklusēto iespēju no izpildītāju albumiem, atskaņojot dziesmas tādā secībā, kādā mākslinieks ir paredzējis. Izmaiņas notikušas pēc tam, kad slavenā dziedātāja Adele lūdza, lai dziesmas viņas jaunajā albumā tiek atskaņotas tādā secībā, kādā viņa to bija paredzējusi.

Dziedātāja sestdien Twitter ierakstā rakstīja: “Mēs (mākslinieki) bez iemesla neveidojam albumus ar tik lielu rūpību un pārdomātām detaļām. Mūsu māksla stāsta stāstu, un mūsu stāsti ir jāuzklausa, tādā secībā, kā tā ir paredzēta.”

Spotify acīmredzot ievēroja ziņu, atbildot uz Adeles Twitter ierakstu ar “Jebko tevis dēļ”.

Lai gan albuma sadaļā vairs nav redzama dziesmu secības jaukšanas poga, šī iespēja parādās, kad lietotājs izvēlas skatīt konkrētu albuma dziesmu.

Adele piektdien pēc sešu gadu pārtraukuma izlaida savu albumu “30”, kura dēļ arī izlēmusi populārajai dziesmu straumēšanas platformai pavēstīt savas pārdomas.

Straumēšanas pakalpojumi ir kļuvuši par visizplatītāko veidu kā piekļūt mūzikai un Spotify šajā nozarē ir kļuvusi par vienu no dominējošām lietotnēm. Uzņēmums oktobrī paziņoja, ka tās kopējais mēneša klausītāju skaits trešajā ceturksnī pieaudzis par 19% – līdz 381 miljonam.

Avots: CNET

Atbildēt

Līdzīgi raksti