Programmatūra

Airbnb iespējams piedalīties dažādās nodarbībās un apgūt jaunas prasmes

Airbnb paziņoja, ka turpmāk piedāvās jaunus Experience jeb Pieredzes sadaļu, kurā cilvēki, kas atrodas sociālajā distancēšanā, pavada laiku mājās, varētu atrast jaunas nodarbošanās. Jaunās Airbnb Experience piedāvā tādas aktivitātes kā kokteiļu jaukšanas nodarbības, gatavošanas nodarbības, virtuālās velosipēdu ekspedīcijas, grima nodarbības, komēdiju šovus, zīmēšanas nodarbības un vēl, un vēl.

 

Kad Airbnb aizsāka Experience sadaļu 2016. gadā, tika pievienotas papildus iespējas aplikācijai, kas līdz tam tikai piedāvāja veikt naktsmītņu rezervācijas. Sadaļā tika piedāvātas ekskursijas un pasākumi, kurus rīkoja vietējie iedzīvotāji un uzņēmumi visā pasaulē. Pandēmijas rezultātā lietotāju aktivitāte Airbnb aplikācijā pierima. Ar jaunajām nodarbībām Experience sadaļā uzņēmums cer atgriezt aktivitāti aplikācijā, kā arī sniegt motivāciju un iedvesmu uzsākt kaut ko jaunu tiem, kas šo laiku pavada mājās.

Katra nodarbība vienai personā ir vērtībā no dažiem Eur līdz pat 55 Eur par nodarbību. Airbnb apgalvo, ka arī tagad tie, kas vēlas piedāvāt kādas nodarbības, tāpat kā iepriekš tie, kas piedāvāja naktsmītnes, maksās uzņēmumam komisijas maksu no nopelnītā.

Papildus šīm nodarbībām, Airbnb sadarbojas ar citām organizācijām, lai piedāvātu bezmaksas tiešraides pasākumus, kas paredzēti vecāka gadagājuma cilvēkiem, kas drošības nolūkos pavada visu laiku mājās. Šīs nodarbības tiek veidotas Zoom, bet Airbnb vecāka gadagājuma cilvēkiem, kas piedāvā īrēt naktsmītnes Airbnb, nodrošina dalību šajos pasākumos bezmaksas.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti