Preses relīzes

AOC paziņo par premium klases displeju U32U1, kā dizainu veidojusi Studio F. A. Porsche

Displeju speciālists AOC ar lepnumu prezentē U32U1, 31,5” (80 cm) profesionālo displeju. Tas ir pārdrošas kombinācijas rezultāts – pasaulslavenās aģentūra Studio F. A. Porsche dizains un AOC augstākā līmeņa displeju tehnoloģija. “Porsche Studio F. A. dizains” ir sinonīms mūsdienīgam, izsmalcinātam izstrādājuma dizainam, ko apbrīno visā pasaulē – nav brīnums, ka šis bezrāmja displejs saņēma prestižo Red Dot dizaina balvu. Beidzot veikalos ir pieejams šis premium klases biznesa monitors ar 4K izšķirtspēju un VESA DisplayHDR 600, kas ir paredzēts gan profesionāļiem, kas novērtē dizainu, gan mājas lietotājiem.

U32U1 – pārliecinošs, godalgots dizains profesionālai lietošanai

Ikvienu pārsteidz U32U1 izcilais dizains, kas ir izveidots vienā no slavenākajām dizaina studijām Studija F. A. Porsche, tādēļ nav pārsteigums, ka tas ir apbalvots ar Red Dot dizaina balvu.

Ņemot vērā cilvēku mainīgo attieksmi pret darbu un privāto dzīvi, viņi aizvien vairāk apšauba stingru produktu nošķiršanu profesionālai un personiskai lietošanai. To atspoguļo U32U1 dizains. Tā mērķauditorija ir lietotāji ar augstām estētiskām prasībām, un tas balstās uz klasiskā mēbeļu dizaina tendencēm. Cauruļveida formas statīvs rada vizuālu vieglumu un ļauj tam izcelties jebkurā vidē un lietošanas kontekstā.

Tas izceļas arī ar citām lieliska dizaina īpašībām: četrpusīgais, plānais, sagāžamais un pagriežamais bezrāmja ekrāns ir novietots uz spīdīga metāla statīva ar pielāgojamu augstumu līdz 120 mm. Aizmugurējā alumīnija plāksne ar noapaļotiem stūriem, kurā izvietoti arī kabeļu savienotāji, rada smalku kontrastu tumši pelēkajam aizmugurējam vākam. Funkcionāls jaunums ir tas, ka šī plāksne paliek tajā pašā pozīcijā, kad displejs tiek pagriezts portreta pozīcijā (pagrieziena funkcija), lai kabeļi arī paliktu tajā pašā vietā. Lai nodrošinātu lielāku elastību, displejam ir arī VESA stiprinājums, kas paredzēts montāžai uz statīviem vai sienas stiprinājumiem.

Lieliska veiktspēja profesionālu prasību apmierināšanai

Īpaši lielajam – 31,5 collu (80 cm) IPS displejam ir izcila 4K/UHD izšķirtspēja (3840 x 2160 pikseļi). Pateicoties atbilstībai VESA HDR600 displeja standartam, ekrāns nodrošina 10 bitu krāsu dziļumu un 1,07 miljardus krāsu. Attēli izstaro iespaidīgu krāsu kontrastu un diapazonu no baltās līdz tumšākajam melnās krāsas tonim. Displejs aptver 135% sRGB, 100% AdobeRGB un 98 % no DCI-P3 krāsu telpas, kas padara to par ideālu izvēli video un fotogrāfijas profesionāļiem, entuziastiem un dizaineriem.

Laba savienojamība ar USB-C

Papildus parastajam DisplayPort 1.4 savienotājam, šim monitoram ir arī HDMI 2.0, kā arī USB-C ports un USB 3.2. centrmezgls. USB-C savienojums nodrošina DisplayPort Alternate Mode režīmu augstas izšķirtspējas video signālu pārsūtīšanai no klēpjdatora vai cita datora. USB strāvas padeve vienlaikus var uzlādēt piezīmjdatora akumulatoru līdz pat 65 W, bet USB 3.2 datu pārraide nodrošina ātru datu pārsūtīšanu.

Lieliskas mūsdienu tehnoloģijas un izcila dizaina kombinācija sadarbībā ar Studio F. A. Porsche padara mūsu jaunos monitorus par kaut ko patiesi īpašu,” saka Stefans Sommers (Stefan Sommer), Eiropas reģiona mārketinga un biznesa vadības direktors. „Pēc tam, kad ar pirmajiem kopīgi izveidotajiem monitoriem pirms diviem gadiem guvām lielus panākumus, esmu gandarīts, ka tagad mēs varam piedāvāt jaunu modeli, kas izceļas ar savu nevainojamo dizainu.”

Ar AOC mēs atradām perfektu partneri, ar kuru mēs ne tikai dalām savus centienus sasniegt mūsdienīgu un izsmalcinātu dizainu, bet arī veicina tos. Kvalitātes un veiktspējas savstarpēja mijiedarbība ļauj mums radīt augstākās klases produktus, kas atbilst augstākajiem tehniskajiem un estētiskajiem standartiem,” saka Kristians Švamkrugs (Christian Schwamkrug), dizaina direktors Studio F. A. Porsche.

AOC U32U1 tagad ir pieejams veikalos par ieteicamo cenu 959 €.

Atbildēt

Līdzīgi raksti