Preses relīzes

AOC un Red Bull paziņo par jaunu ilgtermiņa sadarbību

Displeju speciālists AOC paziņo par ilgtermiņa sadarbību ar Red Bull. No šā brīža komandas un spēlētāji, kas sacentīsies izcilos Red Bull atbalstītos eSporta pasākumos, tiks nodrošināti ar vismodernākajiem AOC datorspēļu monitoriem. Turklāt 2019. gada laikā AOC atbalstīs desmit visā Eiropā notiekošos Red Bull Player One pasākumus.

Apvienots spēks

Gan AOC, gan Red Bull ir pieredzējuši un labi pazīstami eSporta veterāni, kas jau pagājušajā gadā sadarbojās Red Bull Guardians un Red Bull Kumite. Ar šo sasniegumu abi uzņēmumi cenšas padziļināt savu ilgtermiņa sadarbību konkurētspējīgo spēļu vidē, atbalstot viens otru. Kā komanda AOC un Red Bull atbalstīs profesionālu eSporta spēlētāju un fanu pieredzi. Pateicoties
AOC, kas sponsorē atsevišķas balvas, spēlētāji vairākos pasākumos varēs laimēt AOC spēļu monitorus.

Labākie spēļu iestatījumi

Piedāvātie modeļi tika rūpīgi atlasīti katram eSporta veidam un lepojas ar ātru reakcijas laiku, kas mazāks par 1 ms (AOC AG241QG & AG251FZ), atsvaidzes ātrumu līdz 240 Hz (AOC AG251FZ) un spilgtu un izteiksmīgu QHD izšķirtspēju līdz pat 2560 x 1440 pikseļiem (AOC AGON AG241QG & AOC AGON AG271QG). Visi AOC spēļu monitori sniedz spēlētājiem maksimālu elastību un mobilitāti un nodrošina, ka Red Bull galvenie sporta pasākumi ir aprīkoti ar izcilākajiem rīkiem visaugstākajam sacensību līmenim.

Nākamie Red Bull bezsaistes notikumi

  • No 2019. gada 27. aprīļa līdz 22. jūnijam: LoL Red Bull Player One – Spānijā
  • 2019. gada 18. maijam: CS:GO Flick – Turcijā
  • 2019. gada 27. jūlijā: LoL Red Bull Player One – Vācijā

Plašāku informāciju par gaidāmajiem notikumiem lasiet AOC Gaming oficiālajā mājas lapā vai sekojiet AOC Gaming kontam

Atbildēt

Līdzīgi raksti