Programmatūra

Aplikācija, kura palīdz izveirīties no kaitīgām pārtikas sastāvdaļām

Pārsvarā visās pasaules valstīs ir likumi, kas nosaka nepieciešamību pēc pārtikas preču sastāvdaļu norādīšanas uz etiķetes, ja tā tiek pārdota tādās vietās kā lielveikals. Tas palīdz patērētājiem pieņemt apzinātākus lēmumus, piemēram, izvēlēties pārtikas produktus, kuros ir mazāk cukura un kaloriju, vienlaikus identificēt arī iespējamos alergēnus, pret kuriem viņiem varētu būt alerģija.

Tomēr šīs etiķetes nereti ir ļoti mazas, saīsinātas un ar maza izmēra burtiem, padarot tās grūti salasāmas. Pateicoties lietotnei, kuras nosaukums ir Soosee, norādot tālruņa kameru uz pārtikas etiķeti, aplikācija noskenēs etiķeti jūsu vietā un pastāstīs, no kurām lietām jums vajadzētu labāk izvairīties.

Saskaņā ar lietotnes aprakstu: “Soosee palīdz ātri noskenēt un izcelt sastāvdaļu etiķešu vārdus, no kuriem vēlaties izvairīties. Aplikācija ietver vairāk nekā 30 kategorijas, izceļot alergēnus, vegāniskas sastāvdaļas, pielāgojas grūtniecēm, nosauc dažādas piedevas un daudz ko citu! Norādot kameru uz sastāvdaļu sarakstu, jūsu individualizētie, iespējotie vārdi uzreiz tiks izcelti.”

Aplikācija varētu noderēt ikvienam, kā arī tā būtu efektīvāks un ātrāks process nekā kaitinoša stāvēšana lielveikala ejā. Papildus tam, ir gadījumi, kuros etiķešu burti ir tik mazi, ka pati ir nepieciešams piepūlēt redzi, lai varēt salasīt vismaz kādu daļu no sastāvdaļām. Manuprāt, tas ir diezgan noderīgs rīks, kurš ilgtermiņā varētu uzlabot ar cilvēku veselību. Aplikāciju ir iespējams atrast App Store veikalā.

Avots: Imore

Atbildēt

Līdzīgi raksti