Jaunumi

Apple apstiprina iPhone notikumu 13. oktobrī

Baumas liecina, ka Apple nākamnedēļ varētu sarīkot pasākumu, kurā paziņos par saviem jaunajiem iPhone tālruņiem. Izrādās, ka baumām bija taisnība, jo Apple kopš tā laika ir izsūtījis ielūgumus uz pasākumu, kuru viņi rīkos 13. oktobrī un kuru viņi ir nosaukuši par “Hi, Speed”.

Nav precīzi skaidrs, ko nozīmē šis apzīmējums, taču parasti runājot šajos tagos, tiek norādīts uz gaidāmo. Piemēram, Apple iepriekšējais paziņojums tika nosaukts “Time flies”, kurā uzņēmums pēc tam atklāja savu jauno Apple Watch Series 6, tāpēc ar šo atzīmi tiek uzskatīts, ka Apple varētu dot mājienu par 5G savienojamību šī gada iPhone tālruņiem.

Paredzams, ka Apple pasākums atklās vairākus jaunus iPhone. Ir baumas, ka šogad varētu būt pieejami pat četri iPhone tālruņi, kas ietver bāzes iPhone 12 mini, kas varētu būt aprīkots ar 5,4 collu displeju. Tad varētu būt arī divi 6,1 collu telefoni, iPhone 12 un iPhone 12 Pro, un, visbeidzot, būs arī iPhone 12 Pro Max, kas varētu būt aprīkots ar 6,7 collu displeju.

Papildus iPhone modeļiem uzņēmums varētu debitēt arī ar jaunām augstākās klases austiņām, ilgi baumoto AirTags aksesuāru un daudz ko citu. Būs interesanti uzzināt, vai uzņēmumam ir kādi pārsteigumi, piemēram, par atjaunotu iPad Pro ar mini-LED izgaismotu displeju, vai ar Apple Silicon darbināms MacBook modelis.

 

Avots: Ubergizmo ; Neowin

Atbildēt

Līdzīgi raksti