Programmatūra

Apple izlaidis iOS 15.5 atjauninājumu. Kas tajā jauns?

Pirms aptuveni 2 nedēļām Apple izlaida jaunu iPhone programmatūras atjauninājumu. iOS 15.5 iPhone nav lielākais iOS atjauninājums, bet, ja neesat to lejupielādējis, iespējams palaižat garām visai noderīgas funkcijas.

Atjauninājums piedāvā dažus mazus jauninājumus un uzlabojumus iPhone pamata lietotnēs un, iespējams, jau liek pamatu gaidāmajai iOS 16 versijai. iOS 15.5 iekļauj Apple Cash, Photo Memories un Podcast lietotņu atjauninājumus.

Apple Cash

Lielākās funkcionālās izmaiņas 15.5. ir pogu Send and Request (Sūtīt un pieprasīt) iekļaušana Apple Cash. Ar šīm jaunajām iespējām lietotājs var saņemt un nosūtīt naudu tieši no savas Apple Cash kartes. Jaunās iespējas palīdz ietaupīt dažus darījuma veikšanai iepriekš nepieciešamos soļus.

Podcast lietotne

Jauna Podcast lietotne ļauj mainīt iestatījumus, lai labāk pārvaldītu tālruņa krātuvi. Uzstādījums ļauj ierobežot tālrunī saglabātās epizodes un automātiski izdzēst vecākas epizodes.

Photo Memories

Photo lietotne vairs neieteiks apskatīt atmiņas no “sensitīvām atrašanās vietām”, kuras 9to5Mac atzīmē ir saistītas ar holokaustu un citiem notikumiem. Apple nākotnē varētu paplašināt šo atrašanās vietu sarakstu.

Kas vēl jauns?

iOS 15.5 operētājsistēmas versijā vairs nav pieejams Apple Classical straumēšanas pakalpojums, kas veidots klasiskās mūzikas cienītājiem. Noplūdusi informācija, ka straumēšanas pakalpojums varētu tikt pārvērsts par atsevišķu lietotni un iekļauts iOS 16. Ja meklē iTunes Pass lietotni, tā gan nekur nav pazudusi, bet gan pārdēvēta par Apple Balance.

Pieejamība

Apple jau 16. maijā izlaida iOS 15.5, kopā ar iPadOS 15.5. Ja esat vēl aizkavējies pie vecākas programmatūras versijas, to varat atjaunināt, atverot sadaļu Iestatījumi > Vispārīgi > Programmatūras atjauninājums > Lejupielādēt un instalēt. Šonedēļ no 6. jūnija līdz 10. jūnijam norisinās Apple WWDC konference, kuras ietvaros visai iespējams tiks atklāta jau iOS 16 versija.

Avots: CNET

Atbildēt

Līdzīgi raksti