Ierīces

Apple jaunais SE iPhone izpārdots no sākotnēji paredzētā tirgus

Jau iepriekš esam piedzīvojuši Apple ievērojamos panākumus ar saviem iPhone XR un iPhone11 modeļiem, kuri abi ir lētākākās Apple iPhone tālruņu versijas. Saskaņā ar pārdošanas datiem abas ierīces ir pārdevušas neplānoti labi, un atsevišķos gadījumos tās ir apsteigušas iepriekš dārgāko priekšteču pārdošanas apjomus.

Tāpēc neesam īsti pārsteigti, uzzinot to, ka tikpat labi šobrīd pārdodas arī jaunais iPhone SE modelis. Pēc ASV Apple Store ziņām, šķiet, ka iPhone SE piegādes laiki jau ir ,,paslīdējuši” un viss drīzāk notiks ar aizturi. Šķiet, ka daudzi klienti ierīci pasūta līdz iegādes groza absolūtai piepildīšanai, kamēr konkrētā veikala noliktavā ierīču skaits jau ir izpārdots.

Tas neattiecas uz visiem Apple veikaliem pasaulē. Dažās vietās izsūtīšanas laiks joprojām ir noteikts uz 24. aprīli. Šobrīd mēs nevaram precīzi noteikt, vai piegādes laika palielināšanās ir notikusi sakarā ar tālruņa lielo popularitāti, vai arī tāpēc, ka Apple tam nav saražojis pietiekami daudz vienību.

Šķiet, ka Apple savus lielākos panākumus gūst ar saviem lētākajiem iPhone modeļiem, tāpēc arī jaunais iPhone SE, kura cena ir 399 ASV dolāru, ir noteikti jaudīgs pieteikums jauniem sasniegumiem, it īpaši, ja tas papildināts ar aparatūru, ko izmanto 2019. gada vadošajos modeļos. Katrā ziņā, mums būs nepieciešams zināms laiks, pirms iegūsim skaidrāku priekšstatu par to, cik labi ikdienā darbosies šis tālrunis, taču kamēr gaidām, vai kāds no jums jau ir ieplānojis to iegādāties?

Avots: Cultofmac

Atbildēt

Līdzīgi raksti