Tehnika

Apple MacBook varētu saņemt dizina izmaiņas labākai dzesēšanai

Nākotnes MacBook portatīvie datori varētu saņemt dizaina izmaiņas, kas palīdzētu dzesēšanai – izvēršamu pēdu (vai statīvu), kas nedaudz piepaceltu datoru un uzlabotu dzesēšanu zem tā. Tas ļautu arī pašai ierīcei izmantot mazāk apjomīgus dzesēšanas komponentus.

Šī ir dizaina variācija, ko Apple pašlaik pēta saskaņā ar jaunu patentu, par kuru ziņoja Patently Apple. Bet, kā vienmēr, patentētā tehnoloģija var palikt tikai eksperimentāla un nekad netikt izmantota pabeigtā MacBook).

Patents (iesniegts ASV Patentu un preču zīmju birojā) apraksta sistēmu, kas paceltu MacBook vismaz 3,8 mm uz augšu aizmugurē no virsmas, uz kuras tas atrodas, un ļaujot zem tā cirkulēt gaisam, lai nodrošinātu labāku dzesēšanu. Statīva izvietojums var būt saistīts ar sensoriem, kas nodrošinātu automātisku datora pacelšanu, kad MacBook iekšējā temperatūra pieaug.

Patentā atrodamas vairākas idejas, kas grozās ap jauno dzesēšanas risinājumu. Viena no tām pieļauj, ka jaunajā statīvā varētu būt izvietoti papildus porti, bet kāda cita pieļauj, ka statīvā varētu būt papildus ventilators, kas uzlabotu dzesēšanas procesu.

Nav zināms, vai šādu risinājumu un kādu no idejām jebkad ieraudzīsim MacBook klēpjdatoros.

Avots: TechRadar

Atbildēt

Līdzīgi raksti