Tehnoloģiju jaunumi

Apple paziņo par jauno IOS 15.4 atjauninājumu

Uzņēmums Apple paziņoja par jauno IOS 15.4 atjauninājuma izlaišanu nākamnedēļ, ko apstiprināja savas pavasara prezentācijas laikā, kurā arī paziņoja par jauno ierīču – iPhone SE (2020), Mac Studio, Studio Display un iPhone 13 ar zaļu apdari – atklāšanu.

Atjauninājums jau ir pieejams beta versijā kopš janvāra – tas ir aprīkots ar daudzām interesantām funkcijām, kas vēl vairāk uzlabos lietotāja pieredzi, izmantojot Apple viedierīces.

Lielākā un pieprasītākā funkcija IOS 15.4 ir Face ID uzlabošana, kas ļauj atbloķēt viedtālruni, izmantojot sejas masku. Daudzi atzīst, ka šī funkcija darbojas pārsteidzoši labi atjauninājuma beta versijā.

IOS 15.4 atjauninājums arī ieviesīs anti-stalking funkciju AirTag. Tajā iekļauts paziņojums, kas brīdina lietotājus neizmantot AirTag cilvēku atrašanās vietas izsekošanai bez viņu piekrišanas atļaujas.

Vēl dažas no vērā ņemamām funkcijām – jauna balss Apple Siri virtuālajā asistentā, 36 jaunas emocijzīmītes, lai arvien skaidrāk varētu norādīt savu ziņas vēstījumu.

Attēla avots: emojipedia.org

Papildus Apple paziņojis, ka nākamnedēļ izlaidīs iPadOS 15.4 un macOS Monterey 12.3 atjauninājumus. Šie atjauninājumi nāks kopā ar Universal Control, kas gala lietotājiem ļaus pārvaldīt iPad planšetdatorus un Mac datorus vienlaicīgi, izmantojot vienu tastatūru un peli. Abām ierīcēm bīus jāizmanto viens Face ID un jābūt dažu metru attālumā vienai no otras.

IOS 15.4 būs saderīgs ar jebkuru ierīci, kas atbalsta IOS 15 atjauninājumu.

Avots : TheVerge

Atbildēt

Līdzīgi raksti