Tehnika

Apple varētu izlaist savu elektromobīli 2024. gadā

Gadiem sabiedrība ir spekulējusi par to, ka tehnoloģiju gigants Apple lūko uzbūvēt paši savu elektromobilī. Pēc vairāku auto būves speciālistu piesaistes, un, ņemot vērā visus iepriekš veiktos patentus, tas ir acīmredzami, ka uzņēmumam ir liela interese šajā industrijā.

Šobrīd izskatās, ka Apple ienākšana auto industrijas lauciņā varētu sākties jau 2024. gadā, kad uzņēmums oficiāli varētu atklāt savu elektromobili. DigiTimes ziņojumā teikts, ka Apple šobrīd pārbauda detaļu ražošanas izmaksas, kuras nepieciešamas auto uzbūvei. Paredzēts, ka TSMC arī piegādās Apple nepieciešamās mikroshēmas.

Tiek lēsts, ka Apple jau ir projicējis pirmatnējo dizainu, un veicis ieskatus ASV teritorijā potenciālās rūpnīcas būvēšanā. Arī analītiķis Ming-Chi Kuo jau iepriekš izteicās, ka Apple varētu izlaist tirgū savu elektromobilī laika posmā no 2023.-2025. gadam.

Ņemot vērā, ka Apple oficiāli nav komentējuši šo jautājumu, mēs paliekam skeptiski. Taču noteikti ir skaidrs, ka tālruņu izgatavošana un automašīnu ražošana ir divi fundamentāli atšķirīgi procesi. Jāņem vērā arī tas, ka šoreiz gan nelaužamā klientu brenda uzticība varētu pievilt kompāniju. Pagaidām uztveriet šīs ziņas ar saprotamu smīnu uz sejas, un gaidīsim, kas notiks nākamo gadu laikā.

Avots: Cultofmac

Atbildēt

Līdzīgi raksti