Ierīces

Apple vēlas ievietot vēl ekonomiskāku displeja tehnoloģiju iPhone 13 modeļu sērijā

Nesen izlaistā iPhone 12 sērija vēl tikai nonāk klientu rokās, taču izskatās, ka baumu viesulis nekad nemēdz rimties. Saskaņā ar korejiešu publikācijas The Elec ziņojumu ir atklāta jauna informācija par 2021. gada nākamo iPhone modeli jeb 13 sēriju.

Saskaņā ar publikāciju vismaz diviem iPhone 13 Pro modeļiem būs OLED displejs ar LPTO tehnoloģiju, kas spēj izslēgt un ieslēgt atsevišķus pikseļus displejā. Tiek uzskatīts, ka šis displejs, salīdzinājumā ar pašreiz izmantotajiem displejiem, būtu energoefektīvāks, kas nozīmē, ka Apple mēģina potenciāli izspiest arvien vairāk no tālruņu akumulatora un maksimalizēt tā darbības laiku. Jāatcerās, ka ar jaunu ierīci komplēktā nāk arī jaunas funkcijas, kuras patērē baterijas jaudu, un, iespējams, Apple tādējādi mēģinās kompensēt šo procesu.

Ziņojuma turpinājumā minēts, ka LG Display ieņems ražotāja lomu, un palīdzēs apgādāt Apple ar šiem displejiem. Jāuzsver, ka šī nav pirmā informācija, ko dzirdam baumu līmenī par iPhone 13 sēriju. Analītiķa Ming-Chi Kuo pagājušās nedēļas ziņojumā tika minēts, ka Apple ar 13. iPhone varētu ieviest platāka leņķa kameru un samazināt tās kopējo izmēru līdz 18 mm no pašreizējiem 26 mm.

Viņš arī piebilda, ka kameras diafragma varētu būt plašāka, tādējādi ielaižot vairāk gaismas objektīvā.  Tiek lēsts, ka pašreizējo f/2.4 nomainīs ar f/1.8, padarot to potenciāli labāku bokeh tipa fotogrāfijām, kā arī fotografēšanai vājā apgaismojumā.

Avots: Macrumors

Atbildēt

Līdzīgi raksti