Jaunumi Preses relīzes

ASUS atklāj jaunus klēpjdatorus, galddatorus un AiO datorus

Septembra pirmajā nedēļa Taipejā, Taivānā Uncreated virtuālā pasākuma  laikā ASUS paziņoja par jaunu ASUS komercproduktu klāstu. Jaunie produkti ir ExpertBook B5 OLED un B5 Flip OLED, ExpertBook B7 Flip, ExpertBook B3 Flip klēpjdatori, ExpertCenter D9 galddatori un ExpertCenter E5 AiO — pasaulē pirmais biznesa dators ar uz āru vērstu skārienekrānu.

ASUS komerciālajiem datoriem un klēpjdatoriem ir pieejama jaunākā divvirzienu MI (mākslīgā intelekta) trokšņa novēršanas tehnoloģija, un tie ir izturējuši ASV militārās klases (MIL-STD 810H) testēšanas standartus.

ASUS ExpertBook B5 OLED un B5 Flip OLED

13 collu ExpertBook B5 OLED (B5302C) un ExpertBook B5 Flip OLED (B5302F) klēpjdatori ir paredzēti maziem un vidējiem uzņēmumiem. Šie plānie un vieglie klēpjdatori piedāvā daudzpusīgu veiktspēju. ExpertBook B5 OLED ir saņēmis 66 vatu akumulatoru un sver tikai 1.2 kg, tādēļ tas ir lieliski sabiedrotais darbiem dažādās vietās. Abi klēpjdatori ir saņēmuši FHD OLED HDR displeju ar 100% DCI-P3 krāsu gammu izciliem vizuāliem attēliem. Šie Intel Evo ™ sertificētie klēpjdatori darbojas ar līdz pat 11. paaudzes Intel ® Core ™ i 7 procesoriem ar 48 GB RAM, un tiem ir Iris ® Xe un WiFi 6. ExpertBook B5 OLED un ExpertBook B5 Flip ir izturējuši ASV militāros standartus, kas nozīmē, ka tie bez problēmām izturēs ikdienas triecienus un sitienus.

ASUS ExpertBook B7 Flip

14 collu ExpertBook B7 Flip (B7402) ir visai mobils dators ar ātru 5G savienojamību, 16:10 skārienpaneli, iespēju pagriezt datora ekrānu par 360 °, vienlaicīgi piedāvājot uzņēmuma lietotājiem izcilu veiktspēju un daudzpusību. Datoru darbina 11. paaudzes Intel Core i 7 procesors ar līdz 64 GB RAM. 16:10 FHD skārienekrānam ir saņēmis 500 nitu maksimālo spilgtumu. Ir pieejams arī papildu QHD panelis ar 400 nitu spilgtumu. B7 ir veidots, lai uzlabotu darba pieredzi, izmantojot tādas funkcijas kā MI trokšņa novēršanas tehnoloģiju un ir saņēmis Karman Hardon sertificētus skaļruņus, kas nodrošina kristālskaidrus zvanus un video konferences. Tā kā šis dators paredzēts darbam, ASUS tam ir pievienojis Private View ekrāna funkciju, lietotāja statusa indikatoru, kas iedegas, kad lietotājs ir aizņemts, un ASUS ExpertWidget, lai ļautu lietotājiem pielāgot savus personalizētos taustiņus.

ASUS ExpertBook B3 Flip

ASUS ExpertBook B3 Flip (B3402) klēpjdators, kā jau vēsta tā nosaukums, arī ir saņēmis 360 ° eņģi. Tas ir ātri uzlādējams dators ar uz priekšu vērstu HD kameru un uz aizmuguri vērstu 13 megapikseļu (MP) kameru. Tā unikālā eņģe ļauj to izmantot klēpjdatora vai planšetdatora režīmā, un komplektētais irbulis nodrošina vienmērīgu piezīmju pierakstīšanu un skicēšanu. Divvirzienu MI trokšņa novēršanas tehnoloģija un kamera padara 14 collu ExpertBook B3 Flip lieliski piemērotu tiešsaistes mācībām un video konferencēm.

ASUS ExpertBook B3 Flip darbina 11. paaudzes Intel Core i 7 procesors, kurā ir līdz 16 GB RAM un 32 GB SO-DIMM atmiņa, un tajā ietilpst 1 TB no iebūvētā krātuve. WiFi 6 un ASUS WiFi Master tehnoloģija nodrošina ātru un vienmērīgu bezvadu savienojumu, un iebūvētais SD un nano SIM karšu kombinētais slots sniedz lietotājiem 4G LTE iespēju. Papildus augstajiem militārajiem izturības standartiem ASUS ExpertBook B3 Flip tastatūras, skārienpaliktņa un rokas paliktņi, ir apstrādāti ar ASUS antibakteriālo aizsardzību, lai uzturētu bieži skartās ierīces zonas tīras un ierobežotu kaitīgo baktēriju izplatīšanos.

ASUS ExpertCenter AiO E5

ASUS ExpertCenter AIO E5 (E5402/E5202) ir pieejams 22 un 24 collu versijās, un tas ir paredzēts, lai sasniegtu visaugstākās mūsdienu attālā darba vajadzības. To darbina līdz pat Intel Core i 7-11700B procesors ar 32 GB DDR4 atmiņu. Tā īpaši kompaktā forma paslēpj arī trīskāršas krātuves dizainu ar divkāršu 1 TB SSD RAID 0 vai 1 un 2 TB cieto disku. ExpertCenter AiO E5 saņēmis arī ātrdarbīgu WiFi 6E savienojumu.

Novatoriskais ASUS VeriView otrais skārienekrāns ekrāna aizmugurē ļauj uzņēmumiem reklamēt un koplietot saturu ar klientiem. Tas nodrošina pilnīgi jaunus mijiedarbības veidus, piemēram, viesu informācijas rādīšanu viesnīcu pieņemšanas namos, ēdienu un dzērienu ēdienkarti restorānos un bāros vai svarīgus finanšu faktus un skaitļus, informējot klientus un ļaujot viegli un intuitīvi mijiedarboties.

ASUS ExpertCenter E5 AiO ir aprīkots ar pirmās klases drošību, lai nodrošinātu uzņēmumu un datu drošību.

Papildu ASUS AdaptiveLock funkcija izmanto viedo tuvuma sensoru, lai noteiktu lietotāja klātbūtni, un izmanto integrētu infrasarkano fotokameru sejas atpazīšanai. Kad lietotājs atkāpjas, E5 AiO automātiski aizslēdzas, aizsargājot gan datoru, gan tajā esošos datus. Aparatūras pusē papildu (TPM) 2.0 mikroshēma droši glabā autentifikācijas informāciju, tāpēc privātā informācija paliek šifrēta.

ASUS ExpertCenter D9 sērijas galddatori

ASUS ExpertCenter D9 sērijas galddatori pārstāv ExpertCenter līnijas premium segmentu un ir pieejami vairākās modeļos – D9 SFF (9-liter, D900SC) un D9 Mini Tower (15-liter, D900MC). ExpertCenter D9 sērijas galddatori, kas ir būvēti veiktspējas un ērtai pārvaldībai, darbojas ar jaunākajiem Intel Core procesoriem un piedāvā profesionālas klases NVIDIA ® grafikas kartes. Tiem ir arī visaptveroša savienojamība, trokšņa novēršanas tehnoloģija tiešsaistes konferenču vajadzībām, ASV militārā standarta ilgmūžība un uzlabota drošības aizsardzība.

ExpertCenter D9 SFF modeļa divu šasiju dizains ļauj lietotājiem viegli noņemt cietos diskus un optiskos diskus, ietaupot laiku un papildus darbu komponentu jaunināšanas vai apkopes laikā.

Līdzīgi raksti