Jaunumi

Atbalsts Samuraja ģimenei

Tie, kas vēlas ziedot un palīdzēt Samuraja ģimenei.

Arturs Lihačevs

110185-10812

LV22HABA0551021716563

Ja kāds vēlas sazināties personīgi pirms pārskaitījuma:

26086114 vai https://www.facebook.com/arturs.lihacevs

 

 1. Paldies par konta nr. Domaaju sjeit komentaari ir lieki. Aicinu reizee visu Notepad kolektiivu nestaaveet malaa, un atbalstiit muusu ilggadeejaa liidera peedeejaas gaitas. Esam zaudeejusji vienu no retajiem, patiesaa entuziasma, neatlaidiibas un sapraata gaismas neseejiem. Zjeel.

 2. Liels paldies Edgaram(niku es nezinu) par ziedojumu! Es varu Jums apsolīt liekot roku uz sirds, ka katrs saziedotais eiro tiks novirzīts tikai un vienīgi bēru izmaksu nosegšanai,kas mūsdienās ir ļoti dārgas 🙁
  Ar cieņu
  Samuraja ģimenes vienīgais dēls!

 3. elvisburdajs says:

  Noziedoju! Lai arī pēdējā laikā neesmu aktīvs šeit ne komentējot, ne arī rakstu sadaļā. Edmunds bija viens no tiem, kas mani iedvesmoja pašam uzrakstīt dažus IT rakstiņus un vispār vairāk interesēties par IT. Es apbrīnoju šī cilvēka strādību un labsirdīgumu! Lai viņam vieglas smiltis, mēs tevi atcerēsimies!

 4. Gribēju uzrunāt Notepad.lv lasītājus arī no savas puses. Tie, kuri nepazina Edmundu jeb samuraju personīgi, bet lasīja tikai viņa rakstus un foruma komentārus. Samurajs bija vienīgais no mūsu komandas, kurš nepadevās un neatkarīgi ne no kā – rakstīja rakstus katru dienu. No portāla rašanās brīža ir pagājis tik ilgs laiks, lai skolnieks izaugtu līdz IT specam, un nevajag teikt, ka samuraja ieguldījums nav neko devis jūsu interešu/profesijas attīstībā, par ko viņš nekad neko neprasīja pretī. To milzīgo nervu un darba ieguldījumu var saprast tikai retais, kurš pats tam ir gājis cauri…
  Un es vēlos pievērst uzmanību jebkuram no jums, ka šobrīd viņa ģimenei tiešām ir vajadzīga palīdzība. Pirms aizverat ciet lapu, padomājiet…cik daudz jūs paši esat lasījuši jaunumus un cik info ir iegūta pa šiem gadiem – vai tiešām nav vērts kā atlīdzināt? Katrs eiro dod savu atbalstu…

 5. Paldies Elvis, un milzīgs paldies par labo sirdi un dāsno ziedojumu shady…Man tik tiešām ir ļoti milzīgs prieks ar acīm asarās ka Edmunds ir tik daudz pozitīvismu un iedvesmu citiem devis…Milzīgs paldies!

 6. MeistarsUnVergs says:

  Vēl joprojām grūti atjēgties. Nav pirmais LV IT entuziasts kas pāragri aiziet aizsaulē. Cilvēks ir mirstīgs, jā, tas ir fakts. Cilvēki mirst karā, tas arī ir fakts un ar to var samierināties, jo tādai nāvei reizēm ir lielāka jēga kā paša cilvēka dzīvei. Bet nespēju samierināties ka miera apstākļos var nomirt. Tas var notikt ar katru no mums un tas ir baisi. Jādzīvo ir pa pilno, neko negaidot, neko nebaidoties un ne no kā nekautrējoties. Jo rītdiena var nepienākt.

 7. Kungi, kur ir arī ģimenes apgādnieki, ņemam vērā, ka tik tiešām no šīs dzīves diemžēl var nākties atvadīties ļoti pēkšņi, un laicīgi domājam par to, kas notiks ar palikušajiem, tam notiekot.
  Paldies Samurajam par visu! Vēlu viņa tuvākajiem visu to labāko.

 8. Liels paldies Andim, tik tiešām prieks redzēt ka nav vienaldzīgo.. Ja kādam vēl neesmu pateicis paldies tad pieļauju domu ka rīta tikai saņemšu naudiņu un pateikshos… Dotajā mirklī saziedoti ir 215eiro par ko milzīgs paldies jo kā jau minēju katrs ziedotais eiro palīdzēs šajā grūtajā mirklī.. Jo katrs ziedo pēc situācijas un cik spēj… Atvadīšanās būs 11.10.2018…

 9. Atklāti sakot, negaidīts trieciens. It sevišķi tāpēc, ka notepad.lv bija man IT portāls Nr.1. Lai arī kursors.lv raksti ir ļoti labi, tie tomēr šķiet tādi bezpersoniski, kamēr Samuraja rakstiem bija dvēsele. Pie sevis bubināju, ja kādā dienā raksta nebija.
  Līdzjūtība radiniekiem un tuviniekiem.
  IMHO, Latvijai tas ir liels zaudējums.

 10. TrakaisKursis says:

  Visdziļākā līdzjūtība radiniekiem un tuviniekiem. Arturs bija ne tikai lielisks cilvēks un draugs, bet arī žurnālists, kas bija ar sirdi un dvēseli notepad.lv, turklāt, būsim godīgi, ļoti erudīts un smalks rakstītājs. Ja godīgi – es Latvijā nezinu otra tāda. Lai gaiši uz mākoņa maliņas!

 11. Izsaku viss dziļāko līdzjūtību Samuraja ģimenei.
  Tieši šis cilvēks bija lieliska iedvesma IT entuziastiem. Neatlaidība bija viņa otrais vārds.
  Paldies par par rakstiem šo daudzu gadu garumā, Samuraj.

 12. Milzīgs paldies Jums cilvēki tik tiešām par Jūsu labo sirdi..Paldies Viktoram, Atim, milzīgs paldies @itanium, tapat Burdajam, Janculis, ruukjis, Rihards un Miervaldim… Es nekad nebūtu iedomājies, ka ir tik daudz cilvēku kas spēj un var palīdzēt, vismaz spert to 1mo soli tālāk dzīvē tuvākajiem , kas palikuši dēlam un 31gadu kopā laulības ostā pavadījušai sievai,kura tika mīlēta un lutināta visus šos 35kopdzīves gadus…Jo dzīve jau mums palikušajiem neapstājas, visas tās labākās domas un siltākās atmiņas,neviens nespēs atņemt! Es domāju ka arī samurajam sēžot ar mākoņa maliņas un redzot, kā palikušie sēro, savā ziņā ir lepns par ieguldīto darbu un Jūsu palīdzību..

  Kopā uz šo mirkli ir saziedoti : 495eiro tieši puse no izmaksām , milzīgs Jums paldies visiem no sirds! Atvadoties no viņa 4dien,es viņam nodošu visus Jūsu komplimentus un Jūsu siltos vārdus, lai cik smagi man to būs izdarīt!

 13. Vēlos pateikt arī Lihačeva ģimenes vārdā milzīgu paldies par dāsno ziedojumu Leiniss un Zigmāram..Es ceru ka visiem no ka ir saņemts atbalsts līdz šim esmu pateicies un nevienu neesmu aizmirsis… Paldies…

 14. Skumjas un negaidītas vēstis. Nekad nebiju redzējis dzīvē, bet tīmeklis ir unikāls tajā, ka spēj savienot cilvēkus gan viena, gan divsimt kilometru attālumā, un Samurajs ir bijis šīs komūnas sirds. Es vienmēr atcerēšos Edmundu kā ļoti zinošu un erudītu tehnoloģiju cilvēku, kura rakstus vienmēr gaidīju ar prieku un vienmēr lasīju; un kuram bieži jautāju arī viedokli.

 15. Paldies par jaukajiem vārdiem un pilnībā Tev piekrītu redzot kāds gribasspēks ir palīdzēt shai tīmekļa komūnai.. Pie reizes pateikshos Jānim un mega lielu paldies Sandim vēlos teikt par dāsno sirdi…

 16. Citāts kas pilnībā raksturo samuraja pēdējos gadus ziedojot notepad. Lv: ” NE VISIEM IR LEMTS DARĪT SIRDIJ TUVO UN VIENLAICĪGI AR TO PELNĪT” … Paldies Shady Tev par ziedojumu…

  Kopā ir saziedots precīzi 730eiro par ko varu teikt milzīgs paldies visiem..

 17. Paldies visiem par labajiem vārdiem un līdzjūtību … Paldies tiem kuri arī ieradās uz atvadām shodien.. Paldies tiem 21nam ziedotājam kas pilnībā nosedza bēru izmaksas.. Bēres iznāca ljoti skaistas un izrādās draugu, radu, paziņas, kolēģi Edmundam ir ljoti ljoti daudz kas shodien bija gan uz vietas gan domas ar viņu.. Pirms vāka aizvēršanās es viņam pateicos ka viņsh ir tik daudz ieguldījis un ka Jūs viņu atbalstījat un palīdzējāt šajā grūtajā posmā…Esmu drošs ka viņsh ir Jums arī pateicīgs.. Izradisim cieņu un nekad neaizmirsīsim viņu… Milzīgs paldies Jums par atbalstu mamma lasot jūsu ziedojuma izrakstu un vēlējumus līdz asarām arī Jums pasakas… Milzīgs paldies…

 18. Izsaku visdziļāko līdzjūtību ģimenei, radiem, draugiem un visiem, kas Samuraju pazina kaut vismazākajā mērā. Kaut gan es personīgi viņu nepazinu, pēc rakstiem un komentāriem varu teikt, ka viņš pilnīgi noteikti bija sirsnīgs, labs un zinošs cilvēks. Man gribētos domāt, ka no kaut kurienes Samurajs pašlaik lasa visus komentārus, līdzjūtības, laba vēlējumus un izsaka vislielāko pateicību visiem. Un kas to lai zina – iespējams kādreiz kaut kur vēl satiksim viņu un varēsim to visu pateikt viņam pašam.
  Lai arī nevaru sniegt finansiālu atbalstu, novēlu ģimenei būt stiprai un atcerēties tikai labāko par Samuraju, jo viņš to viennozīmīgi ir pelnījis!

Atbildēt

Līdzīgi raksti