Programmatūra

Automattic, Tumblr un WordPress.com īpašnieks, nopircis podkāstu lietotni Pocket Casts

Podkāstu lietotnei Pocket Casts ir jauns īpašnieks. To nopircis uzņēmums Automattic, kam pieder WordPress.com un, kas nesen nopircis arī lietotni Tumblr. Par lietotnes jaunajiem īpašniekiem tika paziņots Pocket Casts bloga ierakstā. Bloga ierakstā netika sniegta detalizēta informācija par notikušo, taču tika paustas potenciālās nākotnes iespējas.

Bloga ierakstā rakstīts, ka lietotne kā daļa no Automattic, turpinās nodrošināt funkcijas, kas nepieciešamas, lai baudītu iecienītās podkāstu epizodes. Uzņēmums plāno veidot integrāciju starp WordPress un podkāstu platfromu, kas palīdzētu popularizēt podkāstus un klausīties tos WordPress vietnēs.

Pocket Casts podkāstu lietotne tika izveidota 2010. gadā, bet pēc kāda laika tika pārdota NPR. Atkārtotā pārdošanā tā nonāca šī gada janvārī. Podkāstu lietotne, kuru iespējams lejupielādēt bezmaksas, pagājušajā gadā zaudēja 800 000 ASV dolārus.

Interesanti, ka Spotify piederošā podkāstu lietotne Anchor šā gada februārī paziņoja par sadarbību ar WordPress.com, kas ļautu lietotājiem ar dažiem klikšķiem pārvērst bloga ziņas audio saturā. Lai gan šis līdzeklis balstās uz teksta un runas tehnoloģiju, kas nav tik personiska un cilvēciska kā īsts cilvēks, ideja nepārprotami parādīja WordPress.com vēlmi paplašināt blogos esošās iespējas.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti