Videospēles

Bezmaksas spēles Xbox One un Xbox One X

Spēles, kas paredzētas spēļu konsolēm var būt visai dārgas. Xbox One un Xbox One X īpašniekiem pieejamas arī bezmaksas spēles. Bieži vien šķiet, ka bezmaksas spēles ir visai neinteresantas un šķiet, ka saliktas šajā kategorijā tādēļ, ka tāpat neviens tās nespēlē un arī par naudu nepirktu. Taču ne vienmēr tā arī ir. Šajā rakstā apskatīsim vienas no labākajām spēlēm, kas bezmaksas pieejamas Xbox One vai Xbox One X spēlētājiem.

Apex Legends

Kaujas spēle, ko izstrādājis Respawn Entertainment un publicējis Electronic Arts. Izlaista 2019. gada februārī. Spēlē ir aptuveni 60 spēlētāji, kas sastājušies viens pret otru uz salas trīs komandu sastāvā. Viens spēlētājs kontrolē vienu komandu. Spēles laikā karavīriem jātaupa ieroči un jāievāc citi resursi gaidāmajai cīņai. Cīņa notiek pakāpeniski līdz uz kaujas laukuma ir palicis viens spēlētājs. Saziņa ar grupas biedriem var veikt caur balss čatu, kā arī iespējams kartē atzīmēt krājumu atrašanās vietas vai ienaidniekus. Spēlē ir 9 varoņi, no kuriem sākumā jāizvēlas viens.

Lejupielādēt bezmaksas.

A King’s Tale: Final Fantasy XV

Šajā spēlē tiek izspēlēti notikumi, kas notikuši 30 gadus pirms Final Fantasy XV spēles. Spēlē ir nedaudz retro stila iedvesmota grafika. Šī ir kaujas spēle, kurā jādomā par kaujas stratēģijām un to, kādas varoņa spējas un maģiju labāk izmantot.

Lejupielādēt bezmaksas.

Roblox

Tiešsaistes spēle daudz spēlētājiem, kurā katram ir iespēja veidot savas spēles pasaules ar saviem noteikumiem vai arī pievienoties citu spēlētāju veidotajām pasaulēm. Pasaules var aptvert visdažādākos žanrus – tajās var būt sacīkstes, vienkārša ikdienas dzīve, kurā strādājat un krājat naudu mājai vai arī trases, kurās jāšķērso lava pa akmeņiem, kas vietām sniedzas no tās laukā vai jāatrod ceļš laukā no milzīga labirinta, kur slēpjas briesmonis. Visa spēle – gan pasaules, gan paši varoņi – veidoti no Lego klucīšiem. 2019. gada aprīlī Roblox sasniedza vairāk kā 90 miljonus mēneša aktīvos lietotājus.

Lejupielādēt bezmaksas.

Fable Fortune

Kāršu spēle, kurā laika gaitā iespējams iegūt spēcīgākas kārtis. Kāršu spēles laikā spēlētājs izspēle uz kārtīm esošos varoņus vai maģiju un sākas cīņa ar otru spēlētāju.

Lejupielādēt bezmaksas.

Path of Exile

Spēlētājs ar varoni pēta apkārt esošo pasauli, alas, ielejas, cīnās ar briesmoņiem. Pēc cīņām, ja izpildītas noteiktas prasības, var iegūt pieredzes punktus un papildus aprīkojumu. Visi laukumi, kas izvietoti no pasaules centra, katrai spēlei tiek izveidoti pēc nejaušības principa, lai spēlētājs neiegaumētu katru pasaules detaļu.

Lejupielādēt bezmaksas.

Fortnite

Epic’s veidotā spēle Fortnite ir kļuvusi visai populāra. Spēlē piedalās līdz 4 spēlētājiem, kas sadarbojas, lai izpildītu dažādas misijas pēc nejaušības principa izveidotās kartēs. Spēles laikā spēlētājiem jāvāc resursi, jābūvē nocietinājumi ap apsargājamajiem objektiem. Apsargājamie objekti paredzēti, lai cīnītos pret vētru, aizsargātu izdzīvojušos, izgatavotu ieročus un slazdus.

Lejupielādēt bezmaksas.

Skyforge

Fantastikas žanra spēle, kurā varonim jāaizsarga planēta no uzbrucējiem, kas apdraud to un tās iedzīvotājus. Uz planētas ir daudz uzdevumu, kas jāveic un vietas, kas vienkārši jaapmeklē. Dievišķā observatorija ļauj ceļot pa dažādām vietām uz šīs pasaules. Katrai vietai ir vairāki mērķi, iezīmes un ienaidnieki. Pētniecības centrā spēlētājs var trenēt savu varoni, mainīt tā izskatu. Spēlētāji tiešsaistē var sadarboties, lai kopā veiktu lielākas misijas.

Lejupielādēt bezmaksas.

World of Tanks

Tiešsaistes spēle ar daudz spēlētājiem, kurā ir 20 gadsimta pirmās puses un vidus kaujas transportlīdzekļi. Spēlētāji cīnās viens pret otru, vai tiek sadalīti komandās, lai ieņemtu ienaidnieka bāzi. Katrs spēlētājs vada vienu bruņotu transportlīdzekli pēc savas izvēles un tiek ievietots kaujas trasē.

Lejupielādēt bezmaksas.

Smite

Smite ir tiešsaistes spēle, kurā piedalās daudz spēlētāji. Iespējams izvēlēties kādu no dažādajām kartēm, kurās katrā ir pavisam citi noteikumi. Katrs spēlētājs kontrolē varoni, kas ir kāds dievs no mitoloģijām. Katram varonim ir unikālas spējas, kas attīstās reizē ar pieredzes līmeni.

Lejupielādēt bezmaksas.

Neverwinter

Spēlētājs atrodas Neverwinter valstībā laikā, kad pilsēta ir haosā, jo pazudis pēdējais valdnieks. Iedzīvotāji veido kopienas un cīnās viens ar otru par dominējošo stāvokli pilsētā. Pēc kāda laika uzrodas skeleti, kas uzbrūk pilsētai. Spēlētājs vada varoni, kas dodas briesmu pilnās misijās pret pūķiem un citiem briesmoņiem, lai atgrieztu mieru.

Lejupielādēt bezmaksas.

Avots: Extreme Tech

Atbildēt

Līdzīgi raksti