Programmatūra

Dažiem lietotājiem pazudis Facebook tumšā režīma dizains

Facebook pievienoja tumšā režīma dizainu 2020. gadā. Nu, pēc diviem gadiem, daļa lietotāju sākuši sūdzēties, ka šo režīmu vairs nevar ieslēgt.

Kas ir tumšais režīms? Kādēļ tas ieguvis popularitāti?

Tumšais režīms ataino gaišas ikonas un burtus un tumša fona. Pēdējos gados tas kļuvis visai populārs, jo, to izmantojot, viedtālrunis izstaro mazāku gaismas daudzumu, kas ļauj saudzēt redzi, kā arī paildzināt viedtālruņa akumulatora darbības laiku.

Facebook tumšais dizains

Facebook nav vienīgā Meta lietotne, kas tikusi pie tumšā dizaina. Pie tā tikušas arī tādas lietotnes kā Instagram un WhatsApp. Pēdējos mēnešos Facebook lietotāji sūdzas, ka šī funkcija dažreiz vienkārši pazūd. Izskatās, ka ar šo problēmu nav saskārušies citu Meta lietotņu lietotāji. Problēmu ievērojuši gan Android, gan iOS ierīču lietotāji.

Pagaidām uzņēmums Meta nav sniedzis publisku ziņojumu, ka Facebook būtu šāda problēma, kā arī nav sniedzis informāciju par risinājumu. Daži lietotāji atklājuši, ka, ja tumšais režīms pazudis no viņu lietotnes, nepieciešams izdzēst lietotni no ierīces, uzinstalēt vēlreiz un tumšais režīms būs pieejams atkal.

Avots: TechRadar

Atbildēt

Līdzīgi raksti