Jaunumi Tehnika

Dell jaunajiem monitoriem būs īpaša Microsoft Teams poga

Nākam mēness Dell laidīs klajā 3 jaunus monitorus, un tiem visiem tiks pievienota īpaša Microsoft Teams pogaUzņēmums Dell apgalvo, ka ir izveidojis “pasaulē pirmos video konferenču monitorus, kas ir sertificēti Microsoft Teams,” pēc tam, kad Microsoft Teams pagājušajā gadā sāka monitoru, tīmekļa kameru un austiņu sertificēšanu. Dell piedāvās trīs jaunus monitorus, un tiem visiem būs ātra piekļuve Microsoft Teams.

Jaunā poga ļaus Microsoft pakalpojumu lietotājiem ātri palaist Microsoft Teams lietotni, lai veiktu un saņemtu video zvanus. Ar Cortana balss asistenta un iebūvētā mikrofona palīdzību tiks atbalstītas arī brīvroku komandas.

Šī ir pirmā reize, kad monitorā ir redzama Microsoft Teams poga, bet daži austiņu ražotāji jau ir pievienojuši pogas, kas atbalsta Microsoft komunikāciju lietotni.

Microsoft Teams poga ir lielākais “pārsteigums” no jaunajiem Dell monitoriem, bet tiem, protams, ir arī dažas citas noderīgas specifikācijas, kas paredzētas laikmetam, kurā galvenais ir attālināts darbs un video zvani. Katram monitoram ir 5 MP uznirstošā infrasarkanā kamera, kas atbalsta sejas atpazīšanu, izmantojot Windows Hello. Dell piedāvā arī mikrofonu, kas novērš troksni, un divus 5 vatu integrētus skaļruņus. Jaunajiem monitoriem ir pat režīms zilās gaismas emisiju samazināšanai.

16. februārī Dell laidīs klajā 3 jaunus monitorus – 24 collu (FHD) versiju par 520 ASV dolāriem jeb aptuveni 420 Eur, 27 collu (QHD) modeli par 720 ASV dolāriem jeb aptuveni  580 Eur un izliektu 34 collu (WQHD) modeli par 1150 ASV dolāriem jeb aptuveni 930 Eur.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti