Programmatūra Tehnika

Dronu tehnoloģiju uzņēmums Skycatch saņēmis 25 miljonu atbalstu

Amerikas Savienotajās Valstīs bāzēts dronu uzņēmums Skycatch šonedēļ paziņoja, ka ieguvis 25 miljonu atbalstu savas tehnoloģijas attīstībai un paplašināšanai. Uzņēmums dibināts 2013. gadā un šobrīd ar saviem droniem spēj sniegt centimetros precīzus Zemes virsmas 3D attēlojumus. Šī tehnoloģija spēj ietaupīt vairāku dienu darbu, kas būtu nepieciešams, lai mērītu, noteiktu un atrastu vispiemērotāko vietu dažādiem būvniecības darbiem.

Uzņēmums savu pakalpojumu piedāvā jau vairāk kā 10 000 dažādās vietās visā pasaulē. Šajā sarakstā iekļautas tādas valstis kā Čīle, Kolumbija, Peru, Brazīlija, Austrālija, Kanāda, ASV, Indonēzija, Ķīna, Filipīnas, Taizeme un Japāna. Uzņēmums lielākoties strādā vietās, kur ir apgrūtināta piekļuve, kā piemēram, dažādos kalnu reģionos un vietās, kur nav pieejams interneta pārklājums.

Uzņēmuma pārstāvis min, ka augstas precizitātes datu ģenerēšanas process ir ļoti sarežģīts. Šādus darbus parasti veic ar lāzeru skenēšanu. Parasti droni šādu skenēšanu nespēj veikt. Uzņēmuma pārstāvis piemetina, ka redzējis iespēju savu tehnoloģiju izmantot vietās, kur nav savienojuma ar internetu, kā arī no šiem reģioniem sākotnēji saņemts vislielākais pieprasījums. Visbiežāk šī tehnoloģija tiek izmantota kalnu reģionos, kur nepieciešams veidot raktuves vai dažādus izrakumus.

Uzņēmuma tehnoloģija darbojas ar droniem, kas nav pieejami patērētājiem, ieskaitot dažus DJI ražotos dronus. Tā nodrošina 3D kartēšanas programmatūru, kā arī bāzes staciju, kas apkopo informāciju un nosūta to uz mākoni. Skycatch sadarbojas arī ar lidar tehnoloģijas izstrādātājiem, lai spētu iegūt precīzus datus daudz sarežģītākā vidē, tostarp kalnrūpniecībā.

Iegūtais finansējums tiks novirzīts, lai paplašinātu 50 cilvēku lielo uzņēmumu pārdošanas un mārketinga grupu, no kurām abas ir bijušas diezgan nelielas daļas no uzņēmuma kopējā darbinieku skaita.

Avots: TechCrunch

Atbildēt

Līdzīgi raksti