Programmatūra

Dropbox pievieno jaunas funkcijas

Neskatoties uz tādu tehnoloģisko gigantu kā Google un  Microsoft konkurenci,  Dropbox joprojām ir viena no ērtākajām un labākajām mākoņkrātuvēm, jo tā tikai sinhronizē failus. Pavisam nesen  Dropbox notikušas lielas izmaiņas, nu tiek piedāvātas dažādas jaunas funkcijas, kā piemēram, sadarbība tiem, kas strādā kopīgā projektā.

Tagad Dropbox ļauj pārvērst jebkuru mapi par Space, pievienojot aprakstu. Kad esat to izdarījis, varat pievienot failus, mapes un izveidot sarakstus/uzdevumus. Tas viss pievienots augšā pie funkcijām (komentāru pievienošanas failiem, WEB saišu importēšanas, failu vēstures skatīšanas), kas jau ir pieejamas parastajās  Dropbox mapēs.

Šobrīd šķiet, ka Android lietotne pašlaik atbalsta tikai pašu Space,  taču aprakstus nevar rediģēt un uzdevumus nevar pievienot (bet tos var pabeigt). Cerams, ka laika gaitā tas uzlabosies.

Taču tie nav visi jaunumi, kas parādījušies Dropbox. Jaunums ir arī mašīnmācības attēlu meklēšana (piemēram, Google fotoattēli), failu priekšskatījumi un iespēja pievienot  Dropbox Paper dokumentus visām mapēm.

Avots: Android Police

 

  1. Lai arī kā, bet, ja par mākoni maksāt, tad tikai OneDrive. Komplektā nāk pilnais MS office + 1TB. Bet par 10 EUR mēnesī, vai 75 EUR gadā nāk Office 6 cilvēkiem + katram 1TB. Sadali uz visiem ģimenes locekļiem un sanāk 12 EUR gadā par legālu Office un 1TB mākoņa.

Atbildēt

Līdzīgi raksti