Jaunumi

Drošības programmatūras uzņēmums McAfee pārdots par 14 miljardiem ASV dolāru

Drošības programmatūras uzņēmums McAfee kļūs par privātu uzņēmumu – uzņēmums pirmdien paziņoja, ka investoru grupa izpirkusi uzņēmuma akcijas par 14 miljardiem ASV dolāru.

McAfee 1987. gadā dibināja Džons McAfee un uzņēmums visai ātri kļuva pazīstams ar savu datoru antivīrusu programmatūru. Džons McAfee uzņēmumu pameta 1994. gadā, un 2010. gadā uzņēmumu iegādājās Intel par 7.68 miljardiem ASV dolāru. 2014. gadā Intel paziņoja, ka pakāpeniski pārdēvēs McAfee zīmola nosaukumu un pārdēvēs to par drošības programmatūru Intel Security.

Pērn oktobrī uzņēmums atgriezās publiskajā akciju tirgū. McAfee paziņojumā sacīja, ka tas turpinās pastāvēt kā patērētāju kiberdrošības uzņēmums. Pēc tam jūlijā privātais akciju uzņēmums Symphony Technology Group pārpirka McAfee par 4 miljardiem ASV dolāru.

Uzņēmums sacīja, ka pirmdien notikušais darījums par akciju pārdošanu investoru grupai, kurā ietilpst Advent International Corp., Permira Advisers un Crosspoint Capital Partners, noslēgsies 2022. gada pirmajā pusē.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti