Operātori izvieto ,,Paliec mājās” ziņas

Kaut arī sociālā distancēšanās neizārstēs koronavīrusu, tā noteikti palīdzēs samazināt infekciju skaita pieaugumu un atvieglos mediķu ikdienu. Lai palīdzētu atgādināt cilvēkiem, ka jāpaliek mājās, vairāki operātori visā pasaulē tālruņu statusa joslā sāk parādīt uzrakstu ,, Paliec mājās”.

Twitter platformā novērojama informācija, ka šī tendece novērojama tādās valstīs kā Vācija, Beļģija, Apvienotie Arābu Emirāti, Peru, Turcija, Indija, Luksemburga, Rumānija, Indonēzija un Nigērija utt. Pēc mūsu domām, arvien vairāk operātoru visās pasaules valstīs sāks pielietot šo atgādinājuma metodi.

Operātori arī cenšas pielāgoties situācijai un veicināt sociālo distancēšanos no savas pozīcijas. Piemēram operātors, Verizon, nesen paziņojis, ka viņi piešķirs klientiem papildu 15 GB mobīlo datu, savām vajadzībām.

ASV operātori arī paziņojuši par kopīgām vienošanām, kurās nolemts, ka viņi uz laiku pievērs acis uz kontu likvidēšanu un rēķinu apmaksas kavēšanu klientiem, kuri nākamajos mēnešos varētu nespēt apmaksāt rēķinus, jo daudzi ir saskārušies ar sarežģījumiem darbā vai vispār atrodas bezalgas atvaļinājumā.

Avots: Ubergizmo

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt