Videospēles

EA Sports izslēgs Krievijas komandas no FIFA un NHL videospēlēm

Video spēļu izstrādātājs EA (Electronic Arts) izslēgs Krievijas valstsvienības un citas Krievijas futbola komandas no FIFA 22 un citām komandu sporta veidu videospēlēm.

Krievu komandas tiek izslēgtas, lai “tiktu izrādīta solidaritāte Ukrainas tautai”. Iepriekš tika paziņots, ka FIFA un UEFA izslēdza Krievijas izlases un klubu dalību visām sekojošajām sacensībām. Ukraina lūgusi videospēļu industrijai rīkoties tāpat.

Ministrs Mihails Fjodorovs aicinājis visus videospēļu uzņēmumus un e-sporta platformas bloķēt Krievijas un Baltkrievijas pieejas. Pēc šī paziņojuma EA atbildēja ar Twiter ierakstu.

Uzņēmums arī izslēdzis Krievijas un Baltkrievijas izlasi no spēles NHL 22.

Pagaidām uz Mihaila Fjodorova Twitter ierakstu, kurā tikai lūgts Xbox un Playstation konsolēm atstāt Krievijas tirgu, vēl no Microsoft un Sony nav saņemta atbilde.

FIFA 22 un citu EA videospēļu aizliegums ļoti var sarūgtināt Krievijas videospēļu entuziastus, jo daudzus saista labā pieredze, ka spēli var spēlēt ar savas nācijas komandu. Videospēļu un e-sporta uzņēmumi sola, ka sankcijas tikai pieaugs un turpināsies.

Aviots : BBC

Atbildēt

Līdzīgi raksti