Jaunumi

Edge jaunā funkcija atrisina vienu no izplatītākajām pārlūkprogrammas problēmām

Uzņēmums Microsoft strādā pie jaunas funkcijas interneta pārlūkprogrammā Microsoft Edge, kas ļaus pārlūkprogrammas lietotājiem meklēt, izmantojot pašlaik atvērtās cilnes.

Kaut arī programmatūras gigants vēl oficiāli nav paziņojis par šo jauno funkciju, kāds interneta lietotājs Leo Varela to varēja ieslēgt jau februārī un ir saglabājis informāciju par progresu. Acīmredzot Edge jaunā Search tabs funkcija jau ir attīstīta mēnešiem ilgi un tagad, balstoties uz Leo Varela Reddit foruma ierakstu, ir sākuma testēšanas stadijā.

Cilņu meklēšana

Microsoft ir pievienojis jaunu vienumu Search tabs (Meklēšanas cilnes) darbību izvēlnei Edge Canary. Tiem, kas nav pazīstami ar šim iespējām – darbību izvēlni var izmantot, lai izslēgtu vertikālās cilnes, piekļūtu nesen aizvērtām cilnēm un pievienotu visas cilnes kolekcijām.

Noklikšķinot uz cilņu meklēšanu, pārlūkprogrammas vidū tiek atvērta uznirstošā izvēlne, kas pašlaik netiek izvērsta no cilnes darbības izvēlnes vai uzdevumjoslas. Tomēr, tā kā šī funkcija joprojām tiek pārbaudīta un vēl nav oficiāli paziņota, tās funkcionalitāte pēc izlaišanas var mainīties.

Uzņēmums Microsoft turpina uzlabot savu interneta pārlūkprogrammu, lai uzlabotu tās veiktspēju, paplašinātu iespējas un piesaistītu jaunus lietotājus.

Avots: TechRadar

Atbildēt

Līdzīgi raksti