Ierīces Tehnoloģiju jaunumi

eForge piedāvā 3D printeri, kas spēj printēt elektronikas detaļas

KickStarter, globālā pūļa finansējuma platformā, parādījies kāds pavisam interesants projekts – pirmais 3D printeris, kas spēj drukāt pilnībā funkcionālu elektroniku. Printerus piedāvā eForge minot, ka tie iederēsies jebkurā vidē un palīdzēs uzlabot darba produktivitāti un potenciālu.

Kērtiss Hils, NASA galvenais materiālu inženieris, min, ka ir sajūsmā par šo produktu un tā potenciālu turpmākajās kosmosa ekspedīcijās.

Atšķirībā no parastajiem 3D printeriem, eForge spēj drukāt gan elektronikai, gan mehānikai paredzētus materiālus. Rezultāti paver pilnīgi jaunas iespējas.

Mūsdienu pasaulē it visur ir sensori, ar šo printeri tos ir iespējams izprintēt. Drukājiet temperetūras, spiediena un daudzus citus sensorus, kas nepieciešami.

Viss izskatās labāk ar gaismām. Izveidojiet vienkāršas kontūras un izgaismojiet printējamā priekšmeta dizainu. Un kas zina, varbūt tas pat aizvedīs pie unikālas biznesa idejas.

Ar eForge printeri neaprobežojaties tikai ar drukāšanu uz platformas. Printējiet uz audumiem, shēmu platēm un dažādiem citiem materiāliem.

eForge tika veidots ar lielu uzsvaru uz vieglu lietojamību, kvalitāti un uzticamību. Tam rūpīgi izvēlēti augstvērtīgi materiāli, lai nodrošinātu visaugstāko veiktspējas un ilgmūžības līmeni. Tas darbojas saskaņā ar modificētiem Bowden ekstrūzijas principiem, lai izspiestu materiālu caur uzstādītām PTFE caurulēm. Tam ir atsevišķi motori, kas paredzēti unikālā materiāla cietības līmeņa pielāgošanai. Tā ir no jauna izveidota 3D printēšanas sistēma.

Funkcionālā elektronika parasti ražošanā izmanto 3 – 4 dažādus materiālus. Printerī iekļautas 8 dažādas ekstrūzijas, lai nodrošinātu pēc iespējas lielākas iespējas un ērtības. Bez pūlēm iespējams izdrukāt visus dizainus vienā izdrukā, neuztraucoties par dizaina sarežģītību vai nepārtrauktu materiālu maiņu.

8 neatkarīgi kontrolējamie ekstrudētāji ir aprīkoti ar automātisku ātruma un svārstību kontroli, lai samazinātu materiālu piesārņojumu. Optimizēti dzesēšanas ventilatori un precīzas sprauslu atveres ļauj pavedieniem ik reizi iziet caur berzes kontrolētām sistēmām kvalitātes izdrukai.

Nepietiekošs vietas daudzums drukāšanai var būt visai kaitinošs. eForge komanda pārliecināsies, lai papildus platforma būtu piemērota pat vislielākajām idejām.

Drukājamajam objektam iespējams izveidot dizainu, izmantojot programmatūru. eForge piedāvātā programmatūra ir saderīga ar visām populārākajām programmām, kā piemēram, Solidworks, Fusion 360 un TinkerCAD. Kad ir izveidots .stl vai .obj fails, augšupielādējiet to eForge programmatūrā, kur viegli tam var sagatavot noformējumu drukāšanai.

Kas iekļauts komplektā?

Kompletā papildus pie 3D printera iekļauts USB vads, 6 jauni materiāli, neliels piederumu komplekts.

Šis KickStarter projekts ieguva tam nepieciešamo finansējumu idejas īstenošanai jau 2 dienu laikā. Sākuma komplekta cena šobrīd ir 4799 ASV dolāri jeb aptuveni 4315 Eur. Piegādes plānots uzsākt 2020. gada augustā.

Apskatīt eForge KickStarter projekta lapu.

Kas ir Kickstarter? Lasi mūsu rakstu – Kickstarter, platforma, kur idejas kļūst par realitāti.

Atbildēt

Līdzīgi raksti