Videospēles

Epic Games izlaiž Fortnite 3. nodaļu 3. sezonā

Šonedēļ iznāca Fortnite jaunā 3. sezonas 3. nodaļa, kuras nosaukums ir Vibin’. Atjauninājums nes jaunas izmaiņas spēles salā, ieskaitot jaunas vietas, kā atrakciju parks un jaunu mežu vārdā Reality Falls, kurā būs iespējams savākt maģiskas sēklas, ko spēlētāji var iestādīt un izaudzēt, lai iegūtu dažādas labākas mantas.

 Te ir tuvāks ieskats, kā izskatās jaunā Fortnite kartes rietumu stūris:

Avots: Epic Games

Avots: Epic Games

Spēlēšanas ziņā spēlē atgriežas fanu mīļākais transporta līdzeklis – Baller, kurš izskatās pēc lielas kāmju bumbas. Automobilis ir nedaudz pamainīts – tam ir lielāka dzīvība un tas var peldēt uz ūdens, kā arī auto ir akumulators, kas var izlādēties. Spēlētāji tagad varēs jāt uz kuiļiem. Spēlei pievienota arī jauna funkcija Storm Sickness. Fortnite izstrādāji Epic Games skaidro, kā tas izpaudīsies:

Ja spēlētājs paliks vētrā pārāk ilgi, tad spēlētājam parādīsies vētras slimība, kas paātrinās dzīvības zaudēšanu. Taču neuztraucieties: pirms vētras slimības parādīsies brīdinājums, kad būsiet tuvu tai. Izejot no vētras, vētras slimība pazudīs, bet, ja atkārtoti nonāksiet vētrā, tā atkal ietekmēs spēlētāju.

Jauna sezona nozīmē jaunu Battle Pass, ko varēs nopirkt, lai atklātu jaunus personāžus.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti