Jaunumi

Epic ziedos divu nedēļu Fortnite ienākumus Ukrainai

Sākusies jauna Fortnite sezona, un tās izstrādātājs Epic izlēmis pirmo divu nedēļu ienākumus ziedot Ukrainas atbalstam. Ziedojumu laiks ilgs no 20. marta līdz 3. aprīlim, un tā ietvaros tiks ziedoti ienākumi no V-bucks, abonementu, dažādu dāvanu un komplektu pārdošanas. Epic atzīmē, ka “V-Bucks izmantošana Fortnite netiks iekļauta, jo tie nav pirkumi par reālu naudu.” Tas ietvers arī dāvanu karšu iegādi, ja tās tiks izmantotas šo divu nedēļu ietvaros.

Epic nav vienīgais uzņēmums, kas izlēmis spert šādu soli. Arī Microsoft piedalās šajā ziedojumā un arī ziedos šajās divās nedēļās gūtos ienākumus no Fortnite Ukrainas iedzīvotāju atbalstam.

Līdzekļi tiks ziedoti dažādām organizācijām, tostarp Direct Relief,United Nations High Commissioner for Refugees, United Nations Children’s Fund un World Food Programme. Izstrādātājs apgalvo, ka “tuvākajās nedēļās” atbalstīto organizāciju saraksts tiks papildināts.

Epic min, ka sūtīs līdzekļus šīm organizācijām, cik ātri vien varēs. Uzņēmums negaidīs, kad no platformas un maksājumu partneriem ienāks faktiskie līdzekļi, kas var aizkavēties. Kad tiks ziņots par darījumiem, uzņēmums tos reģistrēs un dažu dienu laikā nosūtīs humānās palīdzības organizācijām.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti