Programmatūra

Etsy izlaidīs jaunu pirkumu aizsardzības programmu

Etsy tirdzniecības vietne izlaidīs jaunu pirkumu aizsardzības programmu pircējiem un pārdevējiem. Programmas tiks izlaista 1. augustā un tā atgriezīs platformas klientiem naudu, ja prece atnāks bojāta, būs pazudusi vai neatbildīs aprakstam.

Pirkumi līdz 250 ASV dolāriem jeb aptuveni 233 Eur (iekļaujot piegādi un nodokļus), tiks apmaksāti caur šo jauno programmu, rakstīts uzņēmuma bloga rakstā. Uzņēmums lēš, ka investēs 25$ miljonus gadā, lai segtu naudas atgriešanas politiku. Etsy platformas pārdevēji varēs brīvi pievienoties šai programmā.

Uzņēmuma pārstāvis preses paziņojumā min, ka pirkumu aizsardzības programmas mērķis ir palīdzēt iepirkšanos platformā padarīt vēl drošāku.

Platformas pārdevējiem programma arī piedāvās pirkumu aizsardzību, ļaujot paturēt ienākumus pat tad, kad prece nebūs piegādāta vai tiks piegādāta bojāta.  Šie noteikumi attieksies tikai uz pirmo bojājumu gada laikā. Pēc jau esošās politikas nosacījumiem pārdevēji nav atbildīgi par nozaudētu sūtījumu, bet jaunā programma skaidrāk definē, ka pircējam dažādās neparedzētās situācijas nauda tiks atgriezta no Etsy.

Lai atbilstu jaunajai pirkumu aizsardzības programmai, pārdevējam sūtījumiem vienmēr būs jānorāda izsekošanas numurs, jāaprēķina piegādes aptuveno datumu, kā arī jāatbilst dažādām citām prasībām.

Šis paziņojums par programmas iznākšanu iznācis dažus mēnešus pēc Etsy tirgotāju protestiem par darījumu apstrādes cenas paaugstināšanu pārdevējiem. Uzņēmums minēja, ka izmaksu pieaugums ļaus investēt līdzekļus citās nozarēs, kā piemēram, klientu atbalstā.

Avots: The Verge

  1. Mja, un komisijas maksa ir 20-40%. Pazīstami cilvēki tur tirgojas, komisija vienkārši drakoniska. Bet ja neesi etsy, tad amerikānis no Tevis nekad nepirks…. Tas tomēr ir drošības garants pircējam. Protams, kad zīmols ir pierādījis sevi un ir gana atpazīstams un liels, tad etsy var pamest

Atbildēt

Līdzīgi raksti