Programmatūra

Facebook pārtrauc atbalstu savai Lite lietotnei

Tā kā dažās pasaules daļās lielāks iedzīvotāju skaits nevar atļauties augstākās klases viedtālruņus vai piekļuvi ātram un stabilam internetam, tā rezultātā lietotņu izstrādātāji ir izveidojuši savu lietotņu “Lite” versijas.

Facebook ir viens no tiem uzņēmumiem, kas izstrādāja šādu lietotni Facebook Lite, taču diemžēl šķiet, ka uzņēmums ir nolēmis, ka viņi to vairs neatbalstīs. Tas ir saskaņā ar ziņojumu, ko daži Facebook Lite lietotāji no Brazīlijas redz, kad viņi palaiž lietotni, kur tas parāda ziņojumu, informējot viņus, ka lietotne ir atspējota.

Saskaņā ar paziņojumu, kas sniegts MacMagazine, Facebook pārstāvis sacīja, ka lietotņu izmantojamības samazinājuma dēļ viņu lēmums ir pārtraukt lietotnes atbalstīšanu. “Sakarā ar ierobežoto pieņemšanu un uzlabojumiem, ko veicam, lai uzlabotu lietotāju pieredzi mūsu lietotnēs, mēs vairs neatbalstīsim Facebook Lite iOS.”

Tas faktiski ir interesanta atklāsme, it īpaši, kad 2017. gadā uzņēmums apgalvoja, ka Facebook Lite faktiski ir 200 miljoni lietotāju mēnesī, un jau 2018. gadā Android versija bija lejupielādēta vairāk nekā 1 miljards. Tomēr, iespējams, ka gadu gaitā aktīvo lietotāju skaits samazinājās, taču katrā ziņā iOS lietotājiem, kas izmanto Facebook Lite, nebūs citas izvēles kā atgriezties pie parastās Facebook versijas.

 

Avots: Ubergizmo

Atbildēt

Līdzīgi raksti