Jaunumi

Facebook plāno pievienot papildus informāciju ierakstiem par Covid-19 vakcīnām

Facebook, kuru kritizējuši likumdevēji un pētnieki par vakcīnu nepareizas informācijas izplatīšanu tā platformās, pirmdien paziņoja, ka tas sācis pievienot papildus informāciju tiem ierakstiem, kas apspriež Covid-19 vakcīnu drošību. Pavisam drīz ar šo papildus informāciju tikšot atzīmēti arī visi pārējie ieraksti, kas saistīti ar Covid-19 vakcīnām.

Sociālo mediju gigants bloga ierakstā min, ka papildus tam ASV laidīs klajā jaunu rīku, kas sniegs informāciju par iespējam iegūt Covid-19 vakcīnu un koplietot šo ziņu Instagram. Pandēmijas laikā sociālo mediju platformās ir izplatījušies dažādi mīti, apgalvojumi un viedokļi par vakcīnām.

Today we’re launching a global campaign to help bring 50 million people a step closer to getting Covid-19 vaccines.

We’…

Posted by Mark Zuckerberg on Monday, 15 March 2021

 

Uzņēmums norādīja, ka vairums informācijas par Covid-19 vakcīnām tiek apspriestas tieši Facebook un Instagram ierakstos, tādēļ arī tiek sperts šāds solis un pievienota papildus informācija ierakstiem, kas saistīti ar šo tēmu. Papildus informācijā pievienots teksts, kurā teikts, ka vakcīnas pirms apstiprināšanas veic drošības un efektivitātes testus. Bloga ierakstā minēts, ka kopš februāra, kad parādījusies iespēja bloķēt ierakstus, kas sniedz neprecīzu informāciju par šo tekstu, no Facebook un Instagram izņemti aptuveni 2 miljoni dažādu ierakstu.

facebook

Facebook norādīja, ka ir īstenojuši arī pagaidu pasākumus, tostarp samazinājuši to lietotāju satura sasniedzamību, kuri atkārtoti koplieto saturu, kas saskaņā ar faktu pārbaudītājiem, var būt maldinošs.

Avoti: Gadgets360Facebook bloga ieraksts

Atbildēt

Līdzīgi raksti