Jaunumi

Facebook turpmāk pārliecināsies, ka esat izlasījis rakstu, ar kuru vēlaties dalīties

Sociālo mediju gigants Facebook savā Twitter kontā paziņoja, ka sāks testēt uzlecošus paziņojumus, kas lietotājam pārjautās, vai viņš ir pārliecināts, ka vēlas dalīties ar rakstu, kuru pat nav atvēris. Uzlecošais paziņojums piedāvās lietotājam izlasīt rakstu, bet arī bez raksta izlasīšanas varēs ar to dalīties. Facebook pārstāvis min, ka tests tiks veikts 6% Android lietotāju visā pasaulē.

Uznirstošais paziņojums ir līdzīgs Twitter paziņojumam, ko sāka testēt 2020. gada jūnijā. Twitter funkcija gan daļai lietotāju šķitusi kaitinoša, jo daļa rakstu ir izlasījuši jau citur un izvēlējušies ar to dalīties savā Twitter kontā.

Facebook min, ka uznirstošais paziņojums paredzēts, lai pārliecinātos, ka cilvēki ir kārtīgi iepazinušies ar informāciju, ko nodod tālāk citiem. Sociālo mediju gigants jau vairākus gadus cīnās ar nepatiesas informācijas izplatību, kas vietnē novērojama visai bieži. Mūsdienās, kad interneta vidē ievērojam dažādus viedokļus un dažkārt pat “viedokļu karus” komentāru sadaļā, viltus ziņu ierobežošana ir visai svarīga.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti