Datorspēles

FIFA 22 tuvākajā nākotnē testēs cross-play režīmu

Videospēle FIFA 22 drīz sāks testēt iespēju iekļaut cross-play funkciju starp dažādām videospēļu konsolēm, kā PlayStation 5, Xbox Series X/S, un Google’s cloud-gaming service Stadia ziņo uzņēmums EA Sports.

Šī funkcija būs iespējama tikai 2 tiešsaistes spēļu viedos – Online Seasons un Online Friendlies. Šis ļaus spēlēt pret saviem draugiem, kuri spēlē uz citas platformas, vai arī spēlēt Online Seasons Divisions spēles režīmu starp cilvēkiem, kas izmanto dažādas platformas.

EA norāda, ka šī funkcija tiek izlaista uz diviem spēļu režīmiem tādēļ, lai nerastos lieks risks, ka spēlē parādās jaunas problēmas. Cross-play funkciju varēs ieslēgt vai izslēgt no izvēlnes, kura atradīsies apakšējā labajā stūrī galvenajā izvēlnē. Kad spēlētājs tiešsaistes mačā spēlēs no citas konsoles, parādīsies neliels paziņojums. Uzņēmums EA saka, ka šis tests tieši neietekmēs FIFA 22 spēlēšanas gaitu.

Attēla avots: EA

Spēles cross-play funkcija visvairāk ietekmēs Stadia platformas spēlētājus, jo uz šīs platformas spēlētāju skaits ir šķietami mazāks, nekā uz PS5 vai Xbox Series konsolēm, līdz ar to samazināsies gaidīšanas laiks, lai atrastu jaunu tiešsaistes spēles pretinieku. FIFA 22 tika palaists uz Stadia platformas pagājušā gada septembrī.

Avots: TheVerge

Atbildēt

Līdzīgi raksti