rūtera portu atkodēšana. what is trigger port

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas rūtera portu atkodēšana. what is trigger port

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153767
    evileye91k
    Participant

    čau visiem!

    senāk man bija rūteris kurā atbloķēju ienākošos portus, bet tgd jauns un ir tāda izvēlne kā trigger port, kas tas ir?

    jebkuru ko ievadu vēlāk parāda ”The incoming port should not include the reserved ones (2048-2303) for the Router. Please renter another one.”

    rekur skrīns => https://ipost.lv/images/4/ports.JPG

    #266098
    nitro
    Participant

    Portu atkodeeshana? Varbuut domaaji portu forward’u? Ja jaa tad apmeklee sho adresi https://portforward.com un atrodi savu ruuteri sarakstaa un vadies peec noraadeem. Kas attiecas uz to kas ir port trigger..wikipedia paliidzees https://en.wikipedia.org/wiki/Port_triggering

    #266099
    Sysadmins2
    Participant

    Tas domāts automātiskai portu iekšējo parvaldībai vārdu sakot pāradresācijai. Skatos routers gan no lētās sērijas viņi nav īpaši kvalitatīvi un ir ļoti robaini, es ar tādiem neņemos. Par paziņojumiem.Viņš ziņo ka jums jaizmanto viens cits ports ienākošie pāraides porti no 2048-2303 ir jau izmantoti!

    #266100
    Sysadmins2
    Participant

    evileye91k skatos esi iepircis visādus mēslus ar kuriem tu esi pazaudējis veselu nedēļu ko sen jau būtu atpelnījis nopērkot ko kvalitatīvāku. Diez cik tev ilgi nokalpos tie krāmi ? 😀

    #266101
    Andron MacBeton
    Participant

    Ko tu tur gribi izdarīt? Uztaisīt DMZ ar port trigger? Beidz tur *** un sāc DOMÄ€T!

    Ieslēdz UPnP un miers!

    #266102
    evileye91k
    Participant

    sysadmin2 jā diemžēl tā ir, laptopts gan tēva, rūteris ”mans” xD

    es jau mēģinu ievadīt kādu portu kas neatbilst tam reindžam bet tāpat to pašu rāda.

    #266103
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu tad nemēģini!

    UPnP ir tas ko tev vajag!

    #266104
    feiks
    Participant

    UPnP ne vienmēr strādā ( vismaz ne uz tp linka )

    Cien. sysadmin vai varat norādīt “nerobainas” alternatīvas 50Ls robežās?

    #266105
    Sysadmins2
    Participant

    feiks wrote:

    UPnP ne vienmēr strādā ( vismaz ne uz tp linka )

    Cien. sysadmin vai varat norādīt “nerobainas” alternatīvas 50Ls robežās?

    Nē 50 Ls robežās nevar neko labu nopirkt, var tikai pakaļdarinājumu iegādāties vai nu zemās klases aparatūru, ja vēlies jaunākos un kvalitatīvākos risinājumus ar trafika plūsmas apakškontroli kura ne tikai pāatrina vītā pāra tīkla resursu iespējas, bet arī stabilizē to datu ienākošo un izejošo datu plūsmu, tādi maksā sākot no 100 Ls – 200 Ls, tie kas tādus nopērk aizmirst čakarēšanos gadu desmitiem, protams viņu pareizi arī jānokonfigurē drošības līmenī un katrai tīkla specifikai, jo ir daudz atšķirīgu tīklu, parasti administrātori par šo konfigurāciju prasa ~20 Ls robežā, ja to konfigurēs amatieris pa piecīti tad nav jēgas tādu pirkt. Ir piemēram modelis Cisco E3000, tiem ir trīs čipsetu modifikācijas paveidi tai skaitā dažādās firmwāres, labāk ja ir iespēja iet uz veikalu ar profesionāli kurš saprot tajās lietās.

    #266106
    Evers
    Participant

    Sysadmins2,

    un tagad nolaidies uz zemes! 🙂

    ÄŒalis prasa palīdzību kā ar lāpstu izrakt krūmam bedrīti, bet tu viņam te sāc stāstīt kautko par ekskavatoriem.

    Tēmas autoram nekas vairāk par Port Forwarding visticamāk vajadzīgs nekad nebūs, un to varēs lieliski paveikt ar 15-20 Ls vērtu rūteri.

    #266107
    Sysadmins2
    Participant

    Evers wrote:

    Sysadmins2,

    un tagad nolaidies uz zemes! 🙂

    ÄŒalis prasa palīdzību kā ar lāpstu izrakt krūmam bedrīti, bet tu viņam te sāc stāstīt kautko par ekskavatoriem.


    Kurā vietā tu redzēji stāstu par eskavātoriem ? :warn: :warn: :warn:

    iekopēju Postu:

    Tas domāts automātiskai portu iekšējo parvaldībai vārdu sakot pāradresācijai. Skatos routers gan no lētās sērijas viņi nav īpaši kvalitatīvi un ir ļoti robaini, es ar tādiem neņemos. Par paziņojumiem.Viņš ziņo ka jums jaizmanto viens cits ports ienākošie pāraides porti no 2048-2303 ir jau izmantoti!

    Evers wrote:


    Tēmas autoram nekas vairāk par Port Forwarding visticamāk vajadzīgs nekad nebūs, un to varēs lieliski paveikt ar 15-20 Ls vērtu rūteri.

    Viņš jau tādu ir iegādājies un ar to netiek galā, diez kapēc te forumā nesūdzas tie kuriem ir labi rūteri ? :lala:

    #266108
    Evers
    Participant

    ar TP Link forwardēšanu neesmu taisījis, bet ar vēl pat zemākas klases (no pieredzes) lēto rūteri Edimax izpildījumā problēmas nebija. Tiesa, pašam ir klasiskais zirdziņš WRT54GL un viss bumbās.

    #266109
    evileye91k
    Participant

    njā skaidrs, tad nhl09, vienīgo spēli ko mans vecais datoriņs velk, nekāda hostēšana vairs nesanāks.

    es jau mēģinu ievadīt kko citu nevis tajā reindžā bet to pašu rāda…

    #266110
    Andron MacBeton
    Participant

    Jūs tik maz jēdzat no tīkliem, ka varētu pat teikt – neko nejēdzat.

    #266111
    samurajs
    Participant

    macbeton wrote:

    Jūs tik maz jēdzat no tīkliem, ka varētu pat teikt – neko nejēdzat.

    Jā, ak Dižais Macbeton! Vai tupie Notepad n00b’i nevarētu no Maestro Macbetona izlūgties kādu rakstiņu/ pamācību sēriju tīklošanas jautājumos? Mēs parādā nepaliksim… būs kāds bans mazāk etc…. 😀

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_080508221635958007_1.jpg[/img]

    #266112
    evileye91k
    Participant

    MacBeton tev neapnīk rakstīt offtopikus, tu lkm neesi nevienu normāli atbildi uzrakstījis, domāju, ka tu tikai rādi savu ”gudrību” tikai iekš dat*ves[punkts]lv, bet izrādās ka tavam īsajam prātiņam ar vienu saitu nepietiek kur parādīt savu stulbumu.

    Iekopē kaut vienu linku, kur tu esi kko palīdzējis…

    #266113
    Andron MacBeton
    Participant

    Vienkārši sameklē mani skype un palaid TeamViewer!

    Ko tu domā es te tagad rakstīšu pamācību routera konfigurēšanā tādiem kas pirmo dienu routeri ieraudzijuši? Kas man samaksās par to nedēļu darba? Un kas viņu lasīs? Jūs domā ka var tā divos vārdos iemācīt tīklu uzbūvi UN domāšanu? Tad jau šitādi jautājumi te nerastos vispār!

    Uzrakstīšu pa garu – neviens slinķis nelasīs. Jo kapēc tad nelasa routeriem līdzi dotos manuāļus? Uzrakstīšu pa īsu – atkaļ bļaus, ka neko nesaprot. KO jūs tur domājat savās bauzītēs, ka es neesmu tādu iespēju apsvēris? 3reizes šmigā, 2 skaidrā. Ja tad nonāk pie secinājuma, ka nav vērts, tad arī nav vērts!

    Samurajs,fox8, uztaisiet sadaļu – “HELPme_Iam_blonde”, kurai sticky pievienosim kā nokačāt un palaist TeamViewer. Tā būs arī tāda kā Teamviewer reklāma. Tur linku uz manu skype://macbeton?chat, vai kā nu tur bija, un aiziet. Pirmoreiz parādīs, pēc tam sapratīs, varbūt…

    #266114
    evileye91k
    Participant

    man jau nevajag tīkla uzbūvi visu, es tik jautāju kas ir tas port trigger, jo jebkuru portu tur rakstot raksta to paziņojumu. Arī tad kad nav tajā diapazonā kuru rāda!!

    #266115
    Andron MacBeton
    Participant

    Nitro tev iedeva ērtu linku kur palasīt par to.

    Es tev pateicu, ka tev to nevajag.

    Troll?

    #266116
    xcdf
    Participant
Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā