Kur salikt kompi? M79, Dateks, 1a, 2u…

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas Kur salikt kompi? M79, Dateks, 1a, 2u…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154485
    E-500
    Participant

    Kurš veikals ir labākais, vai kādos jūs esat likuši kompjus un kur noteikti nekad to nedarīsiet?

    Pašam aptuveni tāda nojausma:

    M79 labs it kā, bet dārgs;

    Dateks laba izvēle, bet dārgs arī salīdzinoši;

    1a normālas cenas, bet maza izvēle;

    2u lētākais, dīvaini ka dažādām lietām bieži vien vienādas cenas.

    #272818
    samurajs
    Participant

    Dateks kā Notepad sadarbības partneris noteikti būs labākā izvēle.

    #272819
    Imhoteps
    Participant

    Daļas pērku n-tajās vietās (katru citur, jo cenas dažādas), kopā stellēju pats.

    P.S. Galvenais, neliec kompi veikaliņos, kur izplata 9 000 – 12 000 MHz centrālprocesorus!

    #272820
    nevertell
    Participant

    Nokomplektē dateksā, pēc tam pa salidzini.lv izmeklē lētākās daļas un tad izbraukājies un savāc.

    #272821
    web33
    Participant

    Pilns ss ar nenormālajām bombām 😀 bez video kartēm un etc …

    #272822
    Anonīms
    Neaktīvs

    Un ko darīt ar garantiju pēc tam kad katra detaļa no savas bodes? Ja pašam nav pietiekami rezerves daļu tad var gadīties ka kļūdainu diagnozi uzstāda (kas še nau retums) un ta akal skrien pa pus pilsēt un mēnesi sēž bez kompja.

    IMHO labk ir iepirkties VIENÄ€ vietā, uztaisīt apgrozijumu kantorim un iegūt lojāla klienta atlaides. Nu es ņem 3 vietās un citiem iesak tik tās 3, atkarībā no lietām kurs vaig.

    #272823
    mandariiins
    Participant

    nav nekāda reklāma – pats pasūtīju datks.lv, rīt piegādās! no sākuma biju pasūtiji 1a, bet atzvanīja un pateica, ka no visām detaļām ir tikai korpuss 😀 uzreiz pasūtīju dateks, atzvanīja un pateica, ka būs 2-3 dienu laikā!

    #272824
    Kon
    Participant

    Labāk ņemt brenda datoru, nevis komplektēt pa detaļām, samaksāsi vairāk, bet būs bonusi + vari piepirkt garantiju 🙂

    .. un jā .. Datoru es liktu uz grīdas, tālāk no acīm

    #272825
    Evers
    Participant

    Pārsvarā pērkos Dateks.lv

    1) Apkalpošana ir laba

    2) Manās acīs ir būtisks plus – ir zolīda mājaslapa ar kārtību preču sarakstos, filtros un specifikācijās,

    lielākajam konkurentam M79 mājaslapa ir viena cūku kūts, preču specifikācijas nepilnīgas, filtri ir drausmīgi, visādas putras – piemēram Gigabyte mātesplates ir divās vietās – vienā raksta kopā “Gigabyte”, otrā atsevišķi, tas pats ar Western Digital cietajiem diskiem, vienā vietā “Western Digital”, otrā vietā “WD”. Dateksam ir cenas nedaudz dārgākas, taču es kārtīga servisa dēļ principa pēc labprāt samaksāju tos dažus latus dārgāk par pasūtījumu.

    3) Piegādi veic DPD kurjerdienests, kas nepiekasās, ja tu neesi mājās, bet darbā vai citās lietās. Mājinieks uzliek personas kodu un parakstu un viss kārtībā vienmēr ir bijis. M79 izmantotais Latvijas pasts ir sagādājis galvassāpes, ka burtiski bija jālūdzās pa telefonu lai izdara izņēmumu un nodod preci mājiniekam, lai man nav jātriecas 50 kilometri.

    #272826
    Foxsk8
    Participant

    Dateksam arī vari palūgt, lai izvēlēto “datordetaļu kopumu” kas veido datoru, viņi tev sastelē, saskrūvē, tā lai tev saņemot pasūtījumu, pašam nekas nav jāskrūvē, ieslēdz PC un sāc instalēt. Protams, pirms tam to vēlams pieminēt pie lauciņa papildinformācija, vai arī cilvēcīgi uzzvanīt un palūgt. Kā arī, ja pašam dažreiz nav 100%, ka viss pass kopā, var arī vienmēr uzjautāt dateks cilvēkiem par pašas preces kopuma atbilstību un saderību.

    M79 savus ilgadējos klientus, pasūtītājus uzmeta ar savu bankrotu, lai apkāstu visus, izdarīja ļoti nesmuki Latvijas mērogā. Kur garantijas, ka tas neatkārtosies, tā teikt, par kļūdām ir jāmaksā.

    Dateks ir ilgadējs tirgus spēlētājs ar savu garantiju un kvalitāti. Notepad.lv lietotājiem iesakām izmantot dateks.lv interneta veikalu.

    Varbūt nedaudz slavinoši, bet reāli man nav kur viņiem piesieties, atkarībā no m79.

    #272827
    nevertell
    Participant

    Itkā metaleks nebankrotēja un neuzmeta visus bijušos klientus :>

    Ar garantijām elementāri, neplīst taču viss uzreiz, ne ? Un tā patās, tu aiznesīsi detaļu uz kantori, un kantoris aiznesīs detaļu uz citu uzņēmumu, kas saucās “garantijas serviss”, kas lielai daļai kantoru ir viens un tas pats. Protams, kaktu kantori paši savus gudreniekus pieņem un tad šie lodāmurjājēji stāstīs pekstiņus par to, ka tu savai kartei pieskāries inappropriately un tagad garantija vairs nav.

    Man personīgi riebj dateksa uzcenojums praktiski visam. Reāli man ir piekāst par kastomer servisu, ja man ar viņiem vajag runāt ne vairāk kā 2 minūtes pa telefonu un pie mantu savākšanas.

    #272828
    Kon
    Participant

    vo vo, fox failed

    metaleks = dateks

    #272829
    Evers
    Participant

    savulaik saucu par metālkēksu 😀

    #272830
    Foxsk8
    Participant

    KoЯn: Pats failed, es nekur nepieminēju, ka man personīgi bija kāda darīšana ar mataleksu, etc. so, kādreiz visu ņēmu caur m79, tad šamie “nosprāga” tīri teorētiski tie paši vēži vien tur saimnieko, un atkal visu sāka no gala. Tātad par ko man būtu škrobe uz mataleksu, dateksu, etc ja ar viņiem man šādi pigori nekad nav bijuši.

    Katra pircēja brīva griba, kur viņš vēlas pirkt, bet ja tēmas autors prasa cilvēku viedokli, tad arī es to izsaku no savas pieredzes, patīk tev tas vai nē.

    #272831
    nevertell
    Participant

    Nu bet tad tavs arguments par to, ka pirkt dateksā ir drošāk nekā m79, nav arguments bet biased buļukakas.

    #272832
    Foxsk8
    Participant

    nevertell: Man personīgi m79 nepatīk, un iemeslus es izklāstīju, kāpēc tieši, tie nav argumenti, bet tie ir nepatikšanas cēloņi un fakti, kā fakts var būt arguments?, faktu tu vari apstrīdēt ar argumentiem, nevis uzskatīt to par argumentu.

    Ja tu neizprot divus jēdzienus, tad tās ir tikai tavas problēmas.

    Par tavu postu, nekomplektē dateksā, kur tev ir paskaidrojums, kāpēc, kur ir problēmu apraksts. Š is saucās, “Grāmatu nelasīju, bet viedoklis ir”. Š ādi kā tu esi pilns internets un ieklausīties nav vērts.

    #272833
    nevertell
    Participant

    Dateksā nekomplektēju, jo tur ir DÄ€RGI.

    Es jau nesaku, ka m79 ir labs, es tik saku, ka visi te ir kaku stūmēji, neviens te nav balts un pūkains, tāpēc jāņem tur, kur ir lētāk.

    #272834
    web33
    Participant

    Da ko jūs te ņematies ,es iesaku NEVIENU no šiem veikaliem ,ebay un viss bumbās.

    #272835
    Imhoteps
    Participant

    Ko darīt ar garantiju? Preci apmainīt pret tādu pašu. Vai naudu saņemt atpakaļ. Jeb Tev, ja plīst vai lūzt, tad visas komponentes acumirklī un reizē?

    #272836
    Imhoteps
    Participant

    Jāā… Atceros, kā es kautrīgi stāvēju M-79 birojā ar beigtu videokarti vienā rokā un un garantijas dokumentiem otrā kā muļkis un klausījos monologu (tas augstprātīgais tipiņš pat acis neatrāva no monitora), ka M79 patiesībā nemaz vairs nav M79, jo tam M79, kurš man pārdeva kartiņu ar garantiju, bija cits nodokļa maksātāja numurs, bet es esmu atnācis uz pavisam-pavisam citu M79, kuram pavisam-pavisam cits PVN maksātāja numuru.

    S.kas, bldžad! КАК ВСПОМНЮ!!!!!!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā