Dators nesledzas ieksa.

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas Dators nesledzas ieksa.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146217
    kaqp
    Participant

    Biju izledzis datoru ar standy by, bet pa nakti kakjis bija aizkjeris rozeti un taa izkrita. Tagad kad sledzu ieksha pc, tas itkaa saak domaat ventilatori griezhas , bet uz monitora visulaiku raada no signal , pele arii nedeg. Megjinaaju spiest restart , nekas nenotiek, ja spiezh shut down , vinsh izleedzas, bet tik un taa nekas neiet. Ko dariit ?

    #172322
    samurajs
    Participant

    Wau… nu gan ir zvērīgs mincis… datorkāvējs ritīgais! :rofl:

    Tagad ievelc dziļi elpu. Izslēdz un ieslēdz PC ar slēdzi aizmugurē. Piestartē. Ja joprojām neiet – no sprieguma lēcieniem dzirksteļošanas laikā būs izšauts kāds tranzistors vai mikrene baroklī. Tā var gadīties. Atliek stiept uz remontu…

    #172323
    kaqp
    Participant

    omg , vaitad tik traki ? vakar nopirku pc :(((

    #172324
    samurajs
    Participant

    Ja vakar – super! Dabūsi uzreiz naudu back vai jaunu šitā brāķa vietā! Tikai nesaki par kaķi veikalā… nopirku, pārnesu mājā – NEIET!!!!

    #172325
    kaqp
    Participant

    jaa bet veikalaa viss gaaja, speciaali uzprasiijos paarbaudiit

    viens chalis saka lai es atvienoju visus vadus kas iet no bloka un izrauju ram , tas kaut ko dos ?

    #172326
    samurajs
    Participant

    24 h laikā tev ir tiesības uz bezierunu preces apmaiņu/ money back. Nekādus remontus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Kamēr mājās vedi – sakratījās. Brāķis. Viss. Tu neko nezini un tev nekas arī vairāk nav jāzina.

    #172327
    kaqp
    Participant

    nekad nebiju domaajis ka datoru var tik atri sachakareet. vnk jau pieradu ka uz laptopa vienmeer ir stand by tadeelj noleemu uz pc tapataas …………….. uz laptopa bij beigusies bacha , bet ja izleedz iesleedz tik un taa vis shance :win: :win: :win: :win:

    #172328
    samurajs
    Participant

    Nē. Tas neko nedos. Bet tu paliksi bez garantijas.

    Tu neko nepareizu neesi izdarījis. Vnk brāķa baroklis gadījās. Es arī uz stand-by turu un nekas…

    #172329
    Foxsk8
    Participant

    Nesatraucies.

    Man viens gadījums nesen ar M79.lv pirkto preci bija.

    Pasūtam visas preces, paši saliksim.

    Liekam kopā PC, bet tavu brīnumu, nejiet. Beigās izrādījās, ka brāķi bija iesmērējuši, dabujām jaunu plati.

    Paņem izdari tā, visu izārdi, un saliec pa jaunu, un tad paskaties, un protams aizej pie cita elektrības kontakta. Labāk jau būtu nest atpakaļ, vienkārši kaut ko iesmērējuši. Ja viņi kaut ko pīkst un saka, ka pie viņiem viss iet, tad pasaki, lai aizbrauc pie tevis un uzstāda.

    Aizmirsu piebilst, visvairāk tehnikas tieši no kaķu nakts uzbrukumiem nobeidzas. Man pašam melnais “mūdzis” no galda lielo 17 collas monitoru nogāza ar visiem vadiem, modēmu un PC. Kādā veidā, tas viņam izdevās, nav ne jausmas. Par laimi viss vēl iet.

    #172330
    kaqp
    Participant

    Ar to izjaukshanu ir tizli… Paraak daudz vadu es vnk baidos ka visu to nesalikshu atpakalj , buus vien javed atpakalj :((( :party: :suck:

    #172331
    Foxsk8
    Participant

    Hmz. Tur tak nekā serežģīta nav. Man tā patās bija, kad zibens iekš MB iespēra. Vienozīmīgi ej uz to salonu un prasi, lai nokavējoties liek tev citu mātes plati, vai dot tieši tādu pašu komplektu. Ja viņi teiks, rīt būs, vai parīt, tad saki, tad pasaki, tad manu samaksāto naudu arī tikai tērēsiet, tad, kad man viss būs ok. Iespējams, iesmērējuši kaut ko lietotu. Zinu kā tās lietas notiek ļoti labi, pats darba vārdā esmu smērējis viskaut ko. Ja darba vieta tā liek , tad jau jādara, un vēl kas, pasaki, ka tu stāvēsi klāt, kā tavu PC stelē, testē. Tad redzēsi, kas pa vainu, un tev nekādus batonus ausīs nesabāzīs. Lūk kā. Un ieteiktu to kaķi turēt tālāk no PC, to es tev silti iesaku, jo sabojās ar laik visu, ko vien būs iespējams sabojāt.

    #172332
    memorex
    Participant

    Atvieno no elektrības, atvieno visus vadus, izņem visu arā, izņemot video karti (clear cmos), slēdz iekšā, ja sledzas tad liec pa vienai detaļai klāt un skaties. Ja neslēdzas pašā sākumā, tad vai nu baroklis vai mātesplate būs kautkas uz īso aizgājis.

    #172333
    kaqp
    Participant

    paldies visiem kas centaas palidzeet probleema ir atrisinaat. Iznjemu un ieliku atpakalj bateriju!

    #172334
    Foxsk8
    Participant

    Hmz. Tik retos gandījumos tas līdz.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā