Monitors neko nerāda

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas Monitors neko nerāda

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146487
    quizzical
    Participant

    Man te ir viens sasāpējids jautājums. Tātad nestrādā CRT monitors. pie sistēmbloka ir pievienots un ir arī ieštepselēts rozetē. Rozeti pārbaudiju vai stradā – viss kārtībā. bet bilde kineskopā ir tumša! pat nedeg tā zaļā gaismiņā kura iedegas tad kad ieslēdz monitoru. draiverus arī pārinstelēju bet nekas nelīdz esmu izmēģinajis gandrīz visu, bet nekā! Man tas ir sasāpējis jautajums, kāpēc!? varbūt vaina ir tur, ka man vakar skapis jāja lejā un skapja augšējā daļa trapija monitoram? itkā varētu būt bet diezvai. skapis arī neuzkrita no pārak liela augstuma (kkur tikai 2 metri) un nebija pārāk smags (20-30 kg)

    #174974
    normis_161
    Participant

    Manuprāt, tur tieši ir tā vaina. Jo man 2 metru augstums un kaut kur 20 kg skaitās daudz. Man liekas, ka vnk kaut kas tika izsits no ierindas. Tā man šķiet, ka tu to monitoru varēsi vest uz remontu, ja pats neesi kaut kāds meistars.

    p.s. Vnk es atceros kā man vienreiz sanāca ar procesoru. Vienreiz es viņam uzsitu pa kastes augšu, precīzāk, virs barošanas bloka. Un sekas bija tādas, ka barošanas bloks atsitās pret kodesatoriem, kuri bija virs ventilatora. Tā kā viens tika nolocīts, tad nedarbojās ventilators, ja pareizi atceros. Bet kad es atliecu atpakaļ, tad atkal viss sāka darboties.

    #174975
    deivs001
    Participant

    Ja jau tev pat diode nespīd, gan jau ka elekrtiskā ķēde kaut kur pārtrūkusi. Vēl paskaties kas ar pašu pogu darās. Varbut izdīdijusies no savas vietas.

    #174976
    quizzical
    Participant

    skaic. es kad shito raxtiiju daudzko piefantazeeju prikola p[eec (piemeeram par tiem draiveriem) 😀 bet ja taa nopietni tad es domaaju ka buus jaameegjina pasham atjaukt to kasti valjaa un elektriibas kjeede jaapskataas kaa teici. ja nekjo nesapratiishu jaamet aaraa uz remontu jau toch nevediishu pa 10 Ls nopirkshu citu, vai arii buus iemesls pirkt LCD 🙂

    #174977
    deivs001
    Participant

    Pirms met ārā izvāc to, kas var noderēt, ja esi draugos ar elektroniku.

    #174978
    quizzical
    Participant

    nuu shkjiet ka neesmu tik lielos draugos lai kautko vaaktu elektronikai, bet es zinu ka vienmeer shitaa vaakshana muusdienaas beidzas ar to, ka piekraaj pilnu maaju ar visadiem meesliem ko beigaas gandriiz nekad neizmanto liidz galam un tikai aiznjem vietu maajaa… 🙂

    #174979
    samurajs
    Participant

    Toč no trieciena kaut kas atlidojis nost… arī CRT mierīgi var nobeigt ar tādu skapi, bet tad indikatoram būtu gan jāspīd…

    #174980
    quizzical
    Participant

    nespiid nekas. nav pilmniigi nekaadas dziiviibas paziimes… takaa atvienots no straavas.

    #174981
    samurajs
    Participant

    Skaidrs. Atliek ņemt nost vāku un līst iekšā skatīties. Varbūt tāds sīkums pat kā drošinātājs izlidojis no ligzdas. Kad pakrata – negrab?;)

    #174982
    msh
    Participant

    Ir jau arī vēl gudrāks risinājums – nest pie tuvākā televizoru meistara [img]https://www.audi-style.lv/forum/images/smiles/icon_wink.gif[/img]

    #174983
    samurajs
    Participant

    msh Tur vēl jāpadomā labi. Ja monim atlikuma vērtība 10 Ls, bet meistars pieprasīs 20 – nekāds bizness nesanāks! 😀

    #174984
    quizzical
    Participant

    aizvakar to monitoru atjaucu valjaa, un peekshnji naaca atjausma, ka es no taa saprotu tikpat daudz cik cuuka no astronomijas. tad paarbaudiiju droshinaataaju, tas bija vesels. nospriedu ka nekas iipashi traks nevareetu notikt ja kkas atsitas, nodomaaju vienkaarshi nav kautkur kontakta. itkaa visus tos kontaktus tur meegjinaaju pakustinaat, saspraust stingraak utt, bet nekas nemainiijaas. un tur iekshaa kautkas veel tikshkjeeja (apmeeraam kaa pulkstenis), tikai nevareeju saprast tieshi kas. izreekjinaju ka noteikti pie vainas ir tas, bet nezinu kas 😀 kad vinjsh straadaaju tad iesleedzot bija taada skanja (duunng) 😀 bet tagad vnk tikshkj kaa pievieno pie straavas. arii iesleegshanas pogu paskatijos, bet likaas ka ar to vis kaartibaa.

    #174985
    samurajs
    Participant

    Tātad baroklī kautkas nobiris…

    #174986
    quizzical
    Participant

    un tad jau laikam izdeviigakais variants buus nopirkt jaunu..? nu ne gluzhi jaunu, bet citu

    #174987
    Foxsk8
    Participant

    Varu tev 2 gabalus par simbolisku samaksu pārdot. Viens CRT 17 collas. Kaitinoš defekts – Bilde salec pa vidu, pasit pa sānu kādu laiku iet. Otrs CRT 15 collas. Iet kā bitīte, un pašlaik pie tāda sēžu. 😀

    #174988
    quizzical
    Participant

    jam, ja tu buutu riigaa tad buutu savadaak. bet uz liepaaju pec monitora nebraukshu. no priekshnieciibas nopirkshu kaadu monitoru. laikam pa piechuku bija. tipo vecie monitori, kurus naomianija pret LCD 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā