Draugiem.lv proxy serveris

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Draugiem.lv proxy serveris

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145812
    Foxsk8
    Participant

    Lieta tāda, viens pazīstams cilvēks draugos šausmīgi spēlē zoli, bet sēž aiz rotera. Problēma ir tāda, ka pēc kāda laika zolē izmet paziņojumu “Jūs esat pieslēdzies caur proxy serveri”. Kaut kā to lietu nost nevar dabot? Drauga vārdā jau rakstīju viņiem par šo lietu, tā arī atbildi nesaņēmu. Kaut kas ar to zoli nav tā kā vajag, jo piem ja ir palaists avast antivīruss, tad zolē vispār nelaiž, bloķē. Ne jau par velti avast bloķē, kaut kas droši vien tur slēpjās. Jūsu domas?

    #168539
    usins
    Participant

    vardes.lv ja nemaldos 🙂 tur zoli ar rambā.. :win:

    #168540
    osh
    Participant

    vardēs.lv spēlēt zoli ir daudz ērtak. Viss ir pārskatāmāks, ērtāks, cilvēku arī, manuprāt, nav mazāk kā draugos.

    Kaut gan var jau būt, ka man tā liekas, jo esmu pieradis pie vardēm, jau trīs gadus tur spēlēju.

    Pamēģināju vienreiz draugos zoli, otrreiz vairs nevelk.

    #168541
    Foxsk8
    Participant

    Jā tas gan, ka vardēs var spēlēt, bet redz cilvēkam patīk draugos. Pats vispār zoli nemāku spēlēt, tad jau labāk kādu šaha partīju izrauju. Tur man 2 sporta klase. Tad nu kāds zin, kā to draugu zoli sačinīt?

    #168542
    Tvinky
    Participant

    Ghhh – nu varbūt es te gaļigi garām nošaušu 😀 Bet lai pamēģina caur kādu Tor nodu pieslēgties – interesanti, ko tad teiks dr zole. Es kā nespēlēju, tad arī ar to nēsmu saskāries, varbūt arī galīgi garām ar to Tor nošauju, nu bet visādus jociņus būtu jau izmēģinājis, a varbūt aizietu.

    Es labāk kādu 3d action uzrauju, kad gribas relaksēties. Uz sava nespēcīgā PC: Open Arena, Tromulous, WarWos (pielago), Q3 visas uz linux laižu, iet ok 😉

    #168543
    usins
    Participant

    torpak!!! lai mēģina ar šo browseri zipāt 🙂 vajadzētu iet, bet lēni- arī lieto proxy- bet nedaudz savādāka tehnoloģija- daudzi nespēj atkost, ka caur proxysēdi 🙂

    #168544
    Foxsk8
    Participant

    Tu smejies? Tas tor ir tik lēns. Ka nav vērts tādu pat lietot, kur nu vēl zoli spēlēt. 😀

    #168545
    usins
    Participant

    tas ir tikai variants. Lēns ira, bet ja normālx nets var pamēģināt 🙂

    #168546
    Tvinky
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Tu smejies? Tas tor ir tik lēns. Ka nav vērts tādu pat lietot, kur nu vēl zoli spēlēt. 😀

    Cik es testēju viņš ir ātrāks par parastajiem anonyme proxy – turklāt, lai pielasītu tos proxy arī laiks paiet. Tāka es būtu tāpat ar Tor pamēģinājis.

    #168547
    samurajs
    Participant

    Tam Torparkam ir īpaša poga, ar kuru var mainīt Tor node ķēdītes konfigurāciju. Ja ļoti lēni iet kaut kur caur Austrāliju vai Ä€friku- pietiek nospiest un pamainīt, un uzreiz ies ātrāk.

    #168548
    Foxsk8
    Participant

    Laikam netā sapratāt, tieši caur Proxy nevar slēgties. Tā zole uzskata, ja cilvēks sēž aiz rotera, tātad lieto proxy, līdz ar to zoli spēlēt nevar.

    #168549
    usins
    Participant

    ha! tur taa lieta, ka shim neuzraada, ka proxy!

    #168550
    Tvinky
    Participant

    usins wrote:

    ha! tur taa lieta, ka shim neuzraada, ka proxy!

    Kaut kur varēja pilno info paskatīties un tur parādās, ka lieto Tor nod’us 😉 Bet šķiet ne visiem, jeb arī kaut ko jaucu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā