Microsoft: vēl 300 milj. USD Windows Vista reklāmai

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Microsoft: vēl 300 milj. USD Windows Vista reklāmai

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147133
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080724120243396.jpg[/imgl]Microsoft nolēmis nežēlot naudu un ieguldīt vēl papildus 300 miljonus savas “pusceptās” OS Windows Vista reklāmā. Lai arī jauninājums SP1 veidā ir uzlabojis Vistas funkcionalitāti, tās pretinieku skaits pieaudzis vēl par 10%. Tik pierastā Windows XP tirdzniecības pārtraukšana daudzus IT speciālistus nostādījusi grūtā stāvoklī.

    Pēc analītisko pētījumu grupas KACE datiem – ja nebūs iespējams lietot Windows XP, 42% datorlietotāju gatavi pāriet uz Linux/NIX vai Mac. Tad nu paliek 58%, uz kuriem tiks vērsta jaunā Microsoft reklāmas kampaņa.

    Populārā portāla ZDNet galvenais redaktors Larry Dignan par šo reklāmas kampaņu izsakās asi: “Ja Microsoft pārsauks Vistu citā vārdā un sāks visu izplatīšanas procesu no sākuma, tad varbūt es to arī izvēlēšos”.

    Microsoft mājaslapā parādījusies jauna sadaļa Why Now?, kurā tiek intensīvi reklamēta jaunā OS. Ir tabi, kuros piedāvā pamēģināt 10 Vistas “krutās fīčas” un minēti 100 iemesli, kālab jālieto tieši Vista.

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080724120151393.jpg[/img]

    Avots

    #181742
    rajah
    Participant

    Idioti. Nu bet saprotams, grib kaut kā atgūt naudu ko izgrūda tam sūdam.

    #181743
    sir_irius
    Participant

    Man tas onka uzdzen bailes (Tas, kas ir bildē).

    #181744
    preddetor
    Participant

    sir_irius wrote:

    Man tas onka uzdzen bailes (Tas, kas ir bildē).


    Jā, jā, man arī… Starp citu viņš ir pārsteidzoši līdzīgs manai bijušajai angļu valodas skolotājai- tu būtu pārsteigts… (Iespējams tikai negatīvas asociācijas… ) Vienīgi viņam matu nav…

    Kamēr Adobe ražos softwāri priekš Windows XP, tikmēr neviens man XP neatņems. Un līdz tam, manuprāt, būs izveidoti pieklājīgi windows emulātori linuksam, lai varētu darbinās visādas Windows’am domātas programmas, un tā. Un tad es būšu diezgan neatkarīgs no Bila un viņa radiniekiem.

    Tur tajā lapelē, labajā pusē ir tāda sadaļa, kas saucas “Did you know?”. Nez tādi fakti par XP ir? Ja tādi būtu un noliktu blakus Vistas faktiem, nez kurš kuram ieliktu… :devil:

    #181745
    sir_irius
    Participant

    Būtu vēl labak, ja populārās programmas (adobe u.c.) iznāktu uz linux, tad nebūtu nekādu emulatoru…

    #181746
    Jazz
    Participant

    man tikai vizuāli patīk vista un tas ir arī viss…

    #181747
    msh
    Participant

    Tātad mac os x ir priekš tevis 😀

    #181748
    shady
    Participant

    Quote:


    ja nebūs iespējams lietot Windows XP, 42% datorlietotāju gatavi pāriet uz Linux/NIX vai Mac.


    Labi ja kādi 10% arī uzliks *nix no tiem 48%…

    Pēc 3 dienām atliks kādi 3%, kas nebūs izdzēsuši jauno sys laukā…

    No atlikušajiem 3% pēc 3 mēnešiem paliks 1%, kas turpinās lietot *nix.

    P.S. – tās ir manas prognozes.

    #181749
    samurajs
    Participant

    Shady: es tādā gadījumā droši lietošu *nix 😀 Uz veikalu pēc putna jau neskriešu, es tai summiņai zinu labāku pielietojumu 😉 Tā kā krekota vista diez kas nav, atliek tikai Linux…

    #181750
    sir_irius
    Participant

    shady, sudo rm /* … 😀

    Heeh, negribu, lai Linux kljuust populars, paradisies k-kadi viirusi veel (nu, ir jau, bet vismaz vinju naz tik daudz, kaa uz Win) 😀

    #181751
    Jazz
    Participant

    sir_irius tikai kāpēc lielākā pasules daļa kas darbojās ar datoriem (darbā) lieto Windows? Nu nejau, lai spēlētu minī svaiperu! Linux ir pārāk sarežģīts “parastam” cilvēkam…

    Ps. atsaucos uz Tavu parakstu…

    #181752
    rajah
    Participant

    Ne jau tāpēc ka Linux būtu sarežģīts, galīgi garām.

    Ja Izglītības Ministrija vienu dienu pateiktu – cauri ar Windows – mēs sākam lietot TIKAI Linux – būtu pavisam savādām. Bet tā kā (IMHO) IZM ir samaksāts no MS gadiem uz priekšu, tad …

    #181753
    Sid
    Participant

    Nuuu… Imho, linux nekļūs tik populārs tikmēr, kamēr tam nebūs pietiekoši liels programmatūras klāsts. Nu nevar īsti salīdzināt to, kas tiek piedāvāts windai ar to, kas tiek piedāvāts linuxam. Mājas jūzeris, protams, iztikt var, taču specifiskākas programmas ir darbināmas tikai uz windows.

    #181754
    marr
    Participant

    Sarunāsim, ka šajā topikā iztiksim bez win vs linux fleima! :win: :die:

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā