Ps/2 Pele darbojas tikai pēc vairākiem datora restartiem.

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Ps/2 Pele darbojas tikai pēc vairākiem datora restartiem.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148727
    Mr.Death
    Participant

    ÄŒau, gudrie prāti, man te i problēma.

    Lieta tāda, ka ir kompis, kuram ilgāku laiku paturot to izslēgtu un pēc tam ieslēdzot nomirgo un atņirdzās pele uz PS/2 porta. Tajā pašā laikā tastatūra iet jebkurā gadījumā. Pele ir mainīta pret citu, taču problēma ir saglabājusies. Pēc vairākiem datora restartiem, pele dīvainā kārtā aiziet. Par cik gļuku var novērot jau pirms Windows ielādes, tad šī laikam gluži nebūs softa vaina. Kāds zin ko man tur vajadzētu izrūnīt, lai aizietu tā štelle? Un tad viņai vēl ir tāds gļuks, kā patvaļīga kursora atrašanās vietas maiņa (pārsvarā uz kreiso augšējo monitora stūri).

    P.s. Ar barošanas bloku tam jau nekādas saistības nevarētu būt vai ne? It kā 300W. Domāju varbūt dēļ pārāk mazās jaudas, varētu rasties kādi gļuki, bet tā laikam tāda debīla iedoma, jo tādā gadījumā jau laikam dators vispār nestrādātu.

    Pieļauju ka atbilde ir meklējama PS/2 portā, taču, ko man tur darīt? Viņu ir iespējams kādā veidā atdzīvināt vai tml.? Iesakiet kādu svaigu ideju.

    #198364
    WerNeo
    Participant

    Es tomēr lieku vainu uz softu! 🙂 Protams, ja nav “kājiņas” aplauztas u. tml.

    #198365
    Mr.Death
    Participant

    kāds softs, ja pele sāk gļukot jau pirms windows ielādes?? BIOS?

    #198366
    WerNeo
    Participant

    Paga paga, kur tad pele gļuko pirms windas? Ar to arī vajadzēja sākt, ka pele gļuko arī bez win! Tā ir?

    #198367
    Mr.Death
    Participant

    Es taču to jau pašā sākumā arī pieminēju. Vai tad izteicos nesaprotami?

    #198368
    KaNeiet
    Participant

    Pilnībā saprotami.

    Kas liedz uz USB izmantot?

    #198369
    Mr.Death
    Participant

    It kā jau laikam nekas, un acīmredzot tā arī būs jādara, ja kāds nenokritīs ar kādu zelta padomu :). Vienkārši principa pēc gribējās atrisināt šo problēmu.

    #198370
    WerNeo
    Participant

    “Par cik gļuku var novērot jau pirms Windows ielādes”… kur to novērojat?

    #198371
    rajah
    Participant

    1. paskaties kādas ir tās kājas štekerī, ja nolūzušas, salocītas, secināt, ka jāpērk jauna pele, vai jāizloka saliektās kājas

    2. pakustini štekeri ligzdā, ja ļurkājas štekeris, kā kuģis vētrā, tad

    – 2a – palocīt kājas lai stāv ligzdā stingrāk

    – ja pēc locīšanas arī nestrādā kā nākas, iespējams ka ligzdas izvadiem uz mātes plates nav īsta kontakta, tad

    — nest plati uz garantiju vai remontu, lai maina mātes plati, vai lai skatās darbnīcā ko var salodēt

    — nopirkt USB peli un aizmirst par PS2 pelēm

    #198372
    drunk_lizard
    Participant

    WerNeo wrote:

    “Par cik gļuku var novērot jau pirms Windows ielādes”… kur to novērojat?


    aciimredzot teleskopaa :>

    iedarbini kaadu live un apskaties… es gan lieku uz dzelzjiem, jo ” ilgāku laiku paturot to izslēgtu un pēc tam ieslēdzot”.. ljoti maz ticams, bet var paproveet batereju samainiit, kaut gan driizaak izskataas peec tik mistisja gljuka, kura ceelonis var buut dajebkas…

    sen, sen atpakalj man atnesa kasti ar gljuku – pele kusteejaas tikai pa augseejo ekrana pusi, bet viss paareejais straadaaja normaali, ti ar klavieri vareeja visas funkcijas pildiit. pele arii uz ps2

    vainiigs, lai cik tas diivaini neizraadiijaas, bija aizkodies procesors :>

    #198373
    WerNeo
    Participant

    drunk_lizard wrote:


    aciimredzot teleskopaa :>


    Starp citu, man pirms gada uznāca z-obs, iegādāties teleskopu. Gribēju gudru zvaigznēs tēlot. A bet izrādās, ka teleskops paredzēts līkročiem, jo nav peles (te skaļi jāpasmejas). Izrādījās, ka vajadzēja pastaipīt pinci, un, ka ar 60Ls par īsu, lai normāli kaut ko saredzētu. Tak što, arī teleskopu jāmāk iegādāties un lietot. 🙂

    P.S. Tas tā… pirms guļas off topic.

    #198374
    Mr.Death
    Participant

    Mjā, tikko pieslēdzu USB peli, un vēl trakāk – vispār nekādas zīmes no sarkanās gaismeles. Savukārt USB pelei dekoratīvā diode deg – tātad tur strāva pienāk. Tajā pašā laikā tā pele taču ir vesela. Arī tās otras – tur ar tām kājiņām viss kārtībā, nav ne vainas. Hmm :/ Bet kā tas var būt, ka ne Ps/2 ne USB peles nerubī – ja PS/2 vēl puslīdz gļukojot, tad USB pat pie ieslēgšanas neiededz ne uz mirkli sarkano diodi. Nedektu viņai tas dekors, domātu, ka neesmu riktīgi iespraudis. Kā arī kamera un fotoaparāts uz USB iet. Telefonu un MP3 citreiz nepaņem.

    Kur ta man skatīties uz mātes plati vai uz barokli? Moška tā jauda pa mazu un no tā tie gļuki.

    Labojums: Atslēdzu USB 2.0 un USB Legacy…. BIOSÄ€ tagad usb miška aizgāja.

    Labojums 2: Tas tomēr i gan tas nolāpītais baroklis. Pa maz jaudas, jo pele atkal sāka gļukot, un kā nomainīja barokli, tā viss aiziet bez problēmo. Mistika tomēr nepastāv.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā