Google Chrome tiek reklamēta TV

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Google Chrome tiek reklamēta TV

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148668
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_krome_3.jpg[/imgl]Naudīgā Google ir sašutusi, ka viņu lolojums pārlūks Chrome joprojām ieņem tik niecīgu tirgus daļu salīdzinājumā ar Firefox, IE un Opera. Tāpēc Japānā tika uzņemts 30 s garš reklāmas klips, kuru plānots demonstrēt televīzijā. Pagājušajās brīvdienās jau notika pirmās pārraides.

    Oficiālajā blogā teikts: “Mēs izlēmām veikt TV reklāmas kampaņu, lai palielinātu informētības līmeni, kā arī – lai izpētītu varbūtējo TV pielietojumu citu mūsu produktu reklāmā”.

    Savukārt Microsoft asi kritizēja Googli par to, ka Chrome atjaunināšana notiek bez lietotāja brīdināšanas un tikai automātiskā režīmā. Lietotājs nezin, ko saturēs kārtējais jauninājums, un viņam nav izvēles iespēju. Taisnība viņiem vien ir, jo pat tādas programmas kā WGA Microsoft neinstalē bez brīdinājuma.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=SHZFsJKlsuA&feature=player_embedded[/youtube]

    Avots 1, 2.

    #197622
    Foxsk8
    Participant

    Š ito reklāmu jau baigo laiku atpakaļ biju kaut kur redzējis. Reklāma prikolīga.

    #197623
    rajah
    Participant

    a autortiesības uz Arcanoid ir nopirktas?

    #197624
    Wuu
    Participant

    rajah wrote:

    a autortiesības uz Arcanoid ir nopirktas?


    Tu tiko nopelnīji 10 ļimonus :lala:

    #197625
    QueenZ
    Participant

    labi uztaisiita reklaama 😉 Ieshu novilkt google kroum 😀

    #197626
    rihardsss
    Participant

    Ja es nejēgtu neko no programmatūras, tad es vispār nesaprastu par ko tā reklāma ir. 😀 Tur pat nepasaka kam Chrome ir domāts. Tā kā lietotāji, kas zin vairāk par draugiem.lv vai myspace, paši zin par Chrome eksistenci, tad es apšaubu reklāmas efektivitāti… Jo otrais lietotāju variants piekāsīs browsera reklāmu , pat ja tur būtu kkas saprotams.

    #197627
    Ins1d3r
    Participant

    Vecs video

    #197628
    ehex
    Participant

    samurajs wrote:

    Naudīgā Google ir sašutusi, ka viņu lolojums pārlūks Chrome joprojām ieņem tik niecīgu tirgus daļu salīdzinājumā ar Firefox, IE un Opera.

    Kas viņiem par ko satraukties? Būtu priecājušies, ka pārlūks tik īsā laika posmā ieguvis tik lielu popularitāti. Nevar pa pāris mēnešiem cerēt iegūt lielāku popularitāti, kā IE vai FF, turklāt ar šādu reklāmu šaubos vai viņi to palielinās.

    #197629
    DMG
    Participant

    Joprojām neesmu pārāk lielā sajūsmā par šo pārlūku, lai lietotu. Var būt, kad viņam būs tik pat daudz adonu tad varētu sākt domāt, bet šobrīd tas ir kā auto bez ekstrām – braukt brauc, bet patikas nekādas 🙂 Un šī reklāma jau nu manas domas nemainīja 🙂

    Starp citu šajā pārlūkā visvairāk man besī visādas ne līdz galam izstrādātas pogas kā piemēram šīs:

    [img]https://bildites.lv/images/psxar1c95xuy9lxc5i9.jpg[/img]

    #197630
    rihardsss
    Participant

    Vislabākā “reklāma” Chrome tik un tā paliks tas, ka lietošanas noteikumos bija ieraksts par to, ka viņi ir tiesīgi izmantot lietotāju internetā ievadīto informāciju savos nolūkos.

    #197631
    izredzētais
    Participant

    DMG, chrome tomēr neiziet acid3 testu… jebkuram pārlūkam bez 100/100 pagadās pa šaizītei 😉 vairumā tās ir web-izstrādātāju kļūdas…

    rihards, kāda pie velna ir šķirba, kas BIJA rakstīts google licensē!?

    arī antivīrusi lūdz dalīties ar infu.

    vista esot sūds, da nu win7 arī jābūt sūdam, ja? tas tak microsoft galu galā!

    #197632
    DMG
    Participant

    izredzētais: es ta to saprotu, bet doma tur bija, ka šiem sākumā vajadzētu izlabot tās pašas uzkrītošākās kļūdas pirms reklamēties Tv un tērēt uz to naudu, citādāk pirmais iespaids no lietotājiem būs ne pārāk pozitīvs redzot visādus gļukus.

    #197633
    izredzētais
    Participant

    DMG, lietoju chrome kopš betas, jā, no sākuma gļuki bija neciešami.. tagad – godīgi sakot vel nekur neesmu redzējis tādas pogas un tamlīdzīgus gļukus .. varbūt vari iepostēt adresi?

    neiazmirsīsim, ka FF, IE un Opera reizēm arī ir novērojami tamlīdzīgi gļuki 😉

    #197634
    ob1
    Participant

    Galvenais iemesls kāpēc lietoju FireFox ir iespēja atslēgt flash un animētos gifus. Neciešu, ja uz lapas kaut kas midžinās ne par tēmu. Jā, un vēl defaultais zoom. Kad tādas iespējas būs Chrome, tad, iespējams pāriešu uz to.

    #197635
    DMG
    Participant

    izredzētais, kādu adresi tu vēlies? Tas ir print skrīns no mana datora pārlūka 🙂

    FF neesmu gan manījis nekādus uzkrītošus gļukus. Jebkurā gadījumā man jau nav žēl, ja lietojat Chrome. 🙂 Es tikai pateicu savu viedokli, ka Chrome vēl nav gluži lietojams un visi, kas viņu lieto, manu prāt, to dara aiz cieņas pret googli, lai to palīdzētu testēt, jo priekšrocību viņai šobrīd nav nekādu + no manas puses riebumu pret šo pārlūku izraisa tas, ka dažas javascript funcijas un princips ir identisks IE un pret IE man vispā ir nepatika no programmēšanas viedokļa, jo viņš neatpazīst dažas js funkcijas vispār, kas visu tikai sarežģī 🙂

    #197636
    rajah
    Participant

    Wuu wrote:

    rajah wrote:

    a autortiesības uz Arcanoid ir nopirktas?


    Tu tiko nopelnīji 10 ļimonus :lala:


    do tik šurp – tā kā vajadzētu. nopirktu vienu otru tupu latvijas iestādi lai aizver muti, bet lai strādā stingrā uzraudzībā un netērē līdzekļus pa tukšo.

    a ja par hromi – tracina tas ka uz švakāka (ne jau tik švaka kā zārks) bremzējas – noēd daudz no operatīvās.

    tā es būtu varējis ielikt šūlē lai klasē internetā lien caur šo

    #197637
    jauneklis
    Participant

    Nekas īpašs !

    #197638
    rihardsss
    Participant

    izredzētais wrote:

    DMG, chrome tomēr neiziet acid3 testu… jebkuram pārlūkam bez 100/100 pagadās pa šaizītei 😉 vairumā tās ir web-izstrādātāju kļūdas…

    rihards, kāda pie velna ir šķirba, kas BIJA rakstīts google licensē!?

    arī antivīrusi lūdz dalīties ar infu.

    vista esot sūds, da nu win7 arī jābūt sūdam, ja? tas tak microsoft galu galā!

    Tātad tu gribi teikt, ka lai gan tevi vienreiz mēģina piekrāpt, tu atļausi atkal?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā