NHL 09 Turnīri

Sākumlapa Forumi Datorspēles PC un Konsoļu spēles NHL 09 Turnīri

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148884
    CharismatiC
    Participant

    Tātad pavisam nesen uztaisiju web’u, kurā varētu rīkot NHL 09 turnīrus. Pagaidām nav daudz biedru, bet, ja katrs no jums pievienosies, būs jau par 1 biedru vairāk! Pirmais turnīrs jau ir sācies, lai pieteiktos Spied te! 😉

    #200655
    linx
    Participant

    Tie rozā toņi lapā 😀 .. varēji jau nu dizainā kko pamainīt, savādāk nu nemaz pēc hokeja lapas neož 😀

    #200656
    krisis32
    Participant

    nja.. pamaini dizainu uz ko.. baltu ar gaisi zilu.. sitas pec kaut kada meitenju hokeja izklausas 😛

    Pukites… vel ieliec lupukrasas malinja.. augspapedenes un bus 4ikinieka :D..

    GAISI ZILS + BALTS = super

    #200657
    CharismatiC
    Participant

    uj atvainojos par skinu, vnk taisiju uz atro un tas bija pirmais ko ieraudziiju… 😀

    uzliku kko normalaku tagad. kad bus vairak laika tad pielaboshu vairāk!

    #200658
    CharismatiC
    Participant

    uj atvainojos par skinu, vnk web’u taisiju uz atro un tas bija pirmais ko ieraudziiju… 😀

    uzliku kko normalaku tagad. kad bus vairak laika tad pielaboshu vairāk!

    #200659
    yozhis
    Participant

    Mums ir 1 reģistrēts lietotājs

    Taisies organizēt turnīrus, bet pašam nemaz nav laika?

    #200660
    CharismatiC
    Participant

    laika nav prieksh web’a uzlabošanas… (un ar to, ka nav laika, es biju domājis uz doto brīdi)

    #200661
    linx
    Participant

    Manuprāt vislabāk online turnīrus rīko bliezam.lv, tur ir lieliski izstrādāta sistēma kā tiek izspēlēts + vēl lapa labi izveidota attiecīgajiem mērķiem. Saki man lūdzu 3 iemeslus, lai kāds ietu pie tevis nevis pie bliezam.lv? Man vēl kāds draudzīgs ieteikums – labāk uztaisi tā – ja nav ziņojumu, tad tukša hokeja ripa (tikai aprises un pārējais balts), ja ir ziņojumi jauni, tad melnu .. ceru, ka domu saprati 😉

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā