Aktīvākie sociālo tīklu lietotāji dzīvo Krievijā

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Aktīvākie sociālo tīklu lietotāji dzīvo Krievijā

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149046
    ehex
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/1545_onlinesocialnetworking2_1.jpg[/imgl]Saskaņā ar comScore datiem, visaktīvākie interneta sociālo tīklu lietotāji dzīvo tieši Krievijā. Kopumā no 31.9 miljoniem Krievijas interneta lietotāju, sociālos tīklus aprīlī ir apmeklējuši 18.9 miljoni lietotāju un to darījuši vidēji 6.6 stundas mēnesī kopā apmeklējot 1307 lapas.

    „Sociālie tīkli nu jau nav vairs tikai laika nosišanas metode, bet arī populārs reklāmas un mārketinga līdzeklis Ziemeļamerikā, kas nu jau arī strauji iegūst popularitāti Krievijā un palīdz piesaistīt klientus”, tā apgalvo comScore pārstāvis Mike Read. „Tik lielā valstī kāda ir Krievija sociālie tīkli palīdz piesaistīt klientus no vienas valsts malas uz otru, kā arī paver plašu iespēju tirgotājiem un reklāmdevējiem iegūt popularitāti izvēlētās auditorijas vidū.”

    Š ie jau minētie 18.9 miljoni lietotāju sastāda kopumā 59 procentus no visiem Krievijas interneta lietotājiem. Interesanti ir tas, ka 14.3 miljoni ir apmeklējuši adresi Vkontakte.ru, kas arī ir populārākais no Krievijas sociālajiem tīkliem. Otrajā vietā ierindojas Odnoklassniki.ru, kuru apmeklējuši 7.8 miljoni lietotāju, bet trešais apmeklētākais Krievijas sociālais tīkls ir Mail.ru, kura lietotāju skaits sasniedz 6.3 miljonus. Mail.ru pieder kompānijai DST, kas nesen pārpirka arī nelielu daļu no Facebook, kas ir vadošais sociālais tīkls pasaulē, bet septītais Krievijā.

    Krievijai arī nopietni min uz papēžiem Brazīlija, kas ieņem otro vietu pasaulē ar vidēji 6.4 stundām pavadītām internetā apmeklējot sociālos tīklus. Trešo vietu ieņem Kanāda ar vidēji 5.6 stundām, bet tai seko Puerteriko un Spānija ar 5.3 stundām.

    Avots

    #203141
    Sid
    Participant

    A kur Ķīna? 😮

    #203142
    ehex
    Participant

    Ķīnā jau viss aizliegts! Ķīna pat pirmajā divdesmitniekā nav

    #203143
    Anonīms
    Neaktīvs

    Jam ar tiem Habla Espanjol jau ir ta ka ir, kura arzemju socnetā vai chatā ielien, visr tik espanjol :> zb jau

    #203144
    daGrevis
    Participant

    Morpheus wrote:

    Jam ar tiem Habla Espanjol jau ir ta ka ir, kura arzemju socnetā vai chatā ielien, visr tik espanjol :> zb jau

    Lai es saprastu ko Tu biji uzrakstījis, man vajadzēju tekstu trīs reizes pārlasīt… Un kur tavam postam bija jēga?! Nevajag dažu indivīdu dēļ nolaist notepad.lv līdz miskastes līmenim… :mod:

    #203145
    Anonīms
    Neaktīvs

    daGrevis wrote:

    Morpheus wrote:

    Jam ar tiem Habla Espanjol jau ir ta ka ir, kura arzemju socnetā vai chatā ielien, visr tik espanjol :> zb jau

    Lai es saprastu ko Tu biji uzrakstījis, man vajadzēju tekstu trīs reizes pārlasīt… Un kur tavam postam bija jēga?! Nevajag dažu indivīdu dēļ nolaist notepad.lv līdz miskastes līmenim… :mod:

    Par ko tu tur runā m? Apgaismo, ko es atkal tadu pateicu, ka jasāk raudāt :>

    #203146
    mazais_zilonis
    Participant

    Tas varētu būt visai viegli izskaidrojams:

    Krievija – tik sūdīgi apstākļi, ka uz ielas negribas iziet;

    Brazīlijā arī ir daudz nabadzīgo kvartālu, un nekas spožs tevi negaida (ja vien neesi futbolists – tur šie arī mūsdienās uzskata, ka tā ir tāda – iespēja izrauties);

    Puertoriko – tas pats, kas ar Brazīliju,

    Spānija – nenormāli patoloģiski slinki ļautiņi (darbā ir nācies sastrādāties – šiem vārds termiņi – nozīmē – kaut kad pēc tā datuma)

    Ar Kanādu gan es neieurbos…

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā