GeForce FX 5500

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio GeForce FX 5500

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149773
    McAnder
    Participant

    Problēma ir vienkārša, ar visiem ‘jaunākajiem'(karte ir veca) draiveriem, jebkurā spēlē(vecās spēlēs ko agrāk vilka normāli – wc3, cs 1.6) tagad pēc 5-10min fps nokrītas zem 10, jeb vienkārši lago. Googlē esmu searchojis un ir diezgan topicu, ka šī karte mēdz šādi uzvesties, bet itkā bija normāli darboties spējīga un es tā arī nespēju atrast iemeslu pašreizējai situācijai… esmu mēģinājis arī vecākus draiverus un iegūstu to pašu. Varbūt kāds ir saskāries tieši ar šo karti vai kā savadāk spēj palīdzēt?

    #214641
    NorKais
    Participant

    1) Kāds videokartei ražotājs? Pamēģini lejuplādēt tieši no ražotāja mājas lapas draiveri.

    2) Kā Tev korpusā ar dzesēšanu, videokarte nepārkarst?

    #214642
    Afrohead
    Participant

    Iemesli ir vairāki!

    Maybe kādreiz (vai tagad) intensīvi esi sācis to klokot?Ja tā tad visādi brīnumi vēlāk sāk parādīties, piemēram, visādas interesantas švīkas un krāsaini klucīši!

    Protams, arī FPS krītas, jo karte ir nemitīgi tikusi karsēta un mikroshēmā ir parādījušās mikroplaisiņas!

    Es savai videokartei noņēmu radiatoriņu, sasmērēju procīti ar jaunu termopastu, visas detaļas kārtīgi izsūcu ar putekļu sūcēju un notīrīju, tas arī man deva augstāku FPS!

    Un, ja Tu saki, ka FPS krītas pēc 5-10 min., tad tā ir pārkaršana!

    #214643
    msh
    Participant

    NorKais par ražotāja draiveriem muļķības. Par pārkaršanu varbūt.

    Topika autor attaisi kasti, pārbaudi vai ventilators vispār griežas, vai nav nokritis radiators [manai FX5700LE ir liels un vaļīgs radiators] un vai vienkārši tā kartele necepas – nekādas spēles nespēlējot patausti GPU otrajā pusē cik karsts. Ja pirkstu ilgi nevari noturēt, dari kaut ko ar radiatoru, ja tas nenovērš, uzdāvini to karteli musaram.

    #214644
    NorKais
    Participant

    msh tici man, nav gan muļķības par ražotāju draiveriem, jo gadās tādi modeļi, kuriem der tikai un vienīgi ražotāja draiveri – ar citiem rodas problēmas. Reāls gadījums no pieredzes – Gigabyte Radeon 9600 Pro, derēja tikai ražotāja draiveris, jo ar pārējiem nevarēja palaist nevienu applikāciju/spēli, kur bija nepieciešamība pēc 3D grafikas!!

    #214645
    McAnder
    Participant

    Visi draiveri ir no ražotāja ņemti geforce = nvidia un uz tiem es arī visskeptiskāk skatos… Ventilators griežas labi, man korpuss ir vaļā un karti neesmu clockojis, jo pēc specifikas pati karte jau no ražotāja ir clockošanas hibrīds. Nu everests neuzrāda, ka kkas pārkarstu, ar pirkstiem gan ejošu ventilatoru negrābstos.

    #214646
    nevertell
    Participant

    Vecums nenāk viens. Ja tu to karti esi intensīvi lietojis pēdējos gadus, tad droši var teikt, KA IR čau. Vari vēl variēt ar draiveriem, liekot vecākus, BET vecs hārdvērs ir un paliks vecs hārdvērs. Man nesen ne no šā, ne no tā atteicās IDE kontrollers uz vecas plates, neko uz tā dēļa nebiju klokojis, bet vainīgs bij vecums.

    Katru reizi, kad tu ieslēdz izslēdz, vai noslogo un beidz noslogot, tu traumē karti, tā paliek bēdīga un sāk plaisāt, no nevienmērīgām temperatūras maiņām un vienas citas lietas, kuru paskaidrot es nevaru, jo neesmu tik apdāvināts stāstītājs. Tas ir tikai normāli un tagad jau tu par 65 latiem vari dabūt ja ne jaunu, tad diezgan pieklājīgu divkodolnieku ar mid-end videokarti.

    #214647
    ob1
    Participant

    Saved kārtībā dzesēšanu

    #214648
    msh
    Participant

    McAnder wrote:

    Visi draiveri ir no ražotāja ņemti geforce = nvidia un uz tiem es arī visskeptiskāk skatos… Ventilators griežas labi, man korpuss ir vaļā un karti neesmu clockojis, jo pēc specifikas pati karte jau no ražotāja ir clockošanas hibrīds. Nu everests neuzrāda, ka kkas pārkarstu, ar pirkstiem gan ejošu ventilatoru negrābstos.


    Vēl viens everesta ļoļiks[skatīt manu parakstu]? 😀 Everests tur neko pat sapņos nevar par videokarteles temp parādīt jo GF temp sensors iekš GPU sākās ar GF6 😀

    #214649
    msh
    Participant

    NorKais wrote:

    msh tici man, nav gan muļķības par ražotāju draiveriem, jo gadās tādi modeļi, kuriem der tikai un vienīgi ražotāja draiveri – ar citiem rodas problēmas. Reāls gadījums no pieredzes – Gigabyte Radeon 9600 Pro, derēja tikai ražotāja draiveris, jo ar pārējiem nevarēja palaist nevienu applikāciju/spēli, kur bija nepieciešamība pēc 3D grafikas!!


    Lai tā būtu. Ja kādreiz gadīsies tāds joks ka mans ceļš krustosies ar šādu karteli, tb ar karteli ar šādu gļuku, zināšu ka jāpamēgina 😀

    #214650
    feiks
    Participant

    man bija līdzīgi ar fx5200 ar pasīvo dzesi… Mētājās viens lieks procesora ventilātors, tad to kaut kā ar izolentu pielīmēju klāt radiatoram 😀 un tagad strādā, cik nu labi vien attiecīgā karte var strādāt…

    man piedevām vēl bija joks, ka mainoties izšķirtspējai vienkārši pazuda bilde… ne kompis gruzās, ne pīkst vienkārši melns ekrāns.

    #214651
    McAnder
    Participant

    Labi paldies visiem, kas atsaucās. Uz šo brīdi iztikšu skatoties video, kamēr nomirs šis brīnums 🙂

    #214652
    msh
    Participant

    Tu vismaz GPU temp pataustīji, mirēj? 😀

    feiks wrote:

    man bija līdzīgi ar fx5200 ar pasīvo dzesi… Mētājās viens lieks procesora ventilātors, tad to kaut kā ar izolentu pielīmēju klāt radiatoram 😀 un tagad strādā, cik nu labi vien attiecīgā karte var strādāt…

    man piedevām vēl bija joks, ka mainoties izšķirtspējai vienkārši pazuda bilde… ne kompis gruzās, ne pīkst vienkārši melns ekrāns.


    Muļķīgi darīji. Vislabākā metode ir ar dažiem superlīmes pilieniem. Es no tāda radiatora biju uztaisījis bezskaņas dzesi ar ventilatoru @ 5v un apvalku apkārt radiatoram lai gaiss nokļūtu tur, kur tam jānokļūst.

    #214653
    McAnder
    Participant

    Mirējs pataustīja, nekā pārdabiska… laikam stilīgi ir citus saukt tādās iesaukās, nepadomājot, ko reāli dzīvē tas nozīmē…

    #214654
    msh
    Participant

    Ja nekā pārdabiska, tb tu pirkstu GPU otrajā pusē starp radiodetaļām brīvajā laukumiņa varētu turēt kamēr roka nogurtu, tad tu tās videokarteles nāvi dabīgā ceļā diez vai sagaidīsi 😀

    #214655
    feiks
    Participant

    msh wrote:


    Muļķīgi darīji. Vislabākā metode ir ar dažiem superlīmes pilieniem. Es no tāda radiatora biju uztaisījis bezskaņas dzesi ar ventilatoru @ 5v un apvalku apkārt radiatoram lai gaiss nokļūtu tur, kur tam jānokļūst.

    Nē. Es esmu praktiskais latvietis â„¢

    #214656
    iKey
    Participant

    Ražotajs, liekot kopā kartiņu ar pasīvo dzesi, prognozēja, ka korpusā bus laba dzesēšana. Vienam čomam arī bija līdzīga šaize, kamēr viņš “izcepa” atmiņas mikroshēmas. Nopirka jaunu ar pasīvo dzesi (ar lielāku bleķi) pēc kāda laika sūdzējās par FPS krišanos, līdz atstiepa pie manīm un biju šokēts par radiatora t° (70 °C). nācās stiķēt klāt vecu CPU kūleri MSH gaumē

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā