Mainīta Mozilla politika attiecībā uz Firefox

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Mainīta Mozilla politika attiecībā uz Firefox

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150406
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_mozillafirefox1_1.jpg[/imgl]Korporācija Mozilla paziņojusi, ka mainīta kārtība, kādā tiks atjaunināts interneta pārlūks Firefox. Tā versija 3.6 iznāks pēc dažām dienām. bet versija 3.7 vispār ir svītrota no dienaskārtības. Nākamā mažorversija pēc 3.6 iznāks tikai 2010. gada beigās vai 2011. gada sākumā, un kāda tā būs – nekas netiek ziņots.

    Plānots, ka jaunās funkcijas turpmāk tiks regulāri iepludinātas pārlūkā ar drošības jauninājumu palīdzību, un tas notiks reizi 4-6 nedēļās. Sakarā ar to jaunas mažorversijas iznāks daudz retāk.

    [imgr]https://notepad.lv/userpix/28_firefox_postman_1.png[/imgr]Pirmais atjauninājums ar jaunu funkciju ieviešanu plānots februārī, vai visvēlākais – martā. Tanī paredzēta tādu spraudņu kā Flash un Quicktime nodalīšana atsevišķos procesos, lai trešo pušu programmatūras nokāršanās gadījumā nenograutu visu pārlūku. Plānots šo nodalīšanu nākotnē attīstīt vēl pamatīgāk.

    Avots

    #225128
    waplet
    Participant

    Nu un?

    #225129
    Professor35
    Participant

    Tiks nobremzēta FF 3.7 lai intensīvāk attīstītu FF 4 kā to liekas raksta šeit https://beltzner.ca/mike/2010/01/15/of-rumours-and-broken-telephones/

    FF 3.6 ir baigi laba, liekas ātrāka, sevišķi man patīk iebūvētais “Personas” atbalsts – kas nozīmē ka var viegli mainīt FF fona attēlus šeit https://addons.mozilla.org/ru/firefox/personas/ tos var izvēlēties.

    Slikti ka daži manis iemīļotie addoni nestrādā kā nākas iekš FF 3.6

    #225130
    bezolaam
    Participant

    hmm.tomer izvelos palikt pie internet explorer 5, jo ta ir parbaudita vertiba, apmeram ka mercedess vai šeices pulkstenis

    #225131
    Jaunzems
    Participant

    bezolaam wrote:

    hmm.tomer izvelos palikt pie internet explorer 5, jo ta ir parbaudita vertiba, apmeram ka mercedess vai šeices pulkstenis


    mersedes laika gaitā nepaliek arvien nedrošāks un to vēl aizvien apkalpo servisos! un tam arī vēļ izsniedz tehnisko apskati!

    #225132
    migors
    Participant

    Liekas par to mersedesu ir vairāk tāds mēģinājums izprovocēt kārtējo mērīšanos ar krāniņiem. Vienkārīs neticu ka kāds to lieto, puse interneta lapu viņā noteikti vairs nevar atvērt 🙂

    #225133
    daGrevis
    Participant

    Nav šītas forši… 🙁

    #225134
    nevertell
    Participant

    Tie riktīgi vecie, kas vēl bija “ieapaļi”, tur ilgi bez problēmām. Bet tie, jau kantainie merši sprāgst kā mušas.

    #225135
    reGative
    Participant

    o nē, viss ir sačakarēts… Neko, es jau esmu personalizējis FF līdz nelabumam, optimizējis, pielāgojis plaekrana monim… Ir pat reizes, kad man viņu vajag pielāgot kvadrāt veida moņiem, kā piemēram CRT izšķirtspējām, nekas tur grūts nav… Bet kaut ko jaunu arī vajag… 🙁

    #225136
    Jaunzems
    Participant

    Quote:

    CRT izšķirtspējām


    CRT ir izšķirtspēja? °____°

    #225137
    daGrevis
    Participant

    reGative wrote:

    o nē, viss ir sačakarēts… Neko, es jau esmu personalizējis FF līdz nelabumam, optimizējis, pielāgojis plaekrana monim… Ir pat reizes, kad man viņu vajag pielāgot kvadrāt veida moņiem, kā piemēram CRT izšķirtspējām, nekas tur grūts nav… Bet kaut ko jaunu arī vajag… 🙁

    😀 😀

    Optimizēšana būtu kas? “Drag and Drop” bookmark’u un navigation’u toolbar’us? 😀

    #225138
    Aldis
    Participant

    Beidzot, jo es kompi turu uptimē bieži vien vairākas diennaktis neizslēgtu, tā pat kā mozillu ff, un bieži sanāk, var teikt, kā uztaisu restartu – tā atnāk update, kamēr norit update, tamēr jāgaida loadings! 😀 Un stulbākais ka nekas diži nemainās! 🙂 Otrkārt, forši ka pāries lēnām uz tiem jaunajiem logiem, jo man jaunā TAB sistēma nesimpatizē, bet piemēram loadings augšā – patīk.. u.t.t… Cerams ka vienkārši varēs firefoxi tik pat lokani kā tagad izkonfigurēt arī turpmāk! 🙂

    #225139
    Valodja
    Participant

    Principā, ja kods ir labi notestēts un jauna funkcionalitāte nerada problēmas, tad tas ir daudz labāk, nekā čakarēt lietotāja galvu ar jaunu fīču kalnu ik pēc katras lielās relīzes.

    #225140
    Blurry
    Participant

    reGative – Tu pats saproti, ko drukā? 🙂 Manu prāt, ka nē. Un es to varu pierādīt! 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā