Samsung Galaxy S4 atzīts par šobrīd labāko viedtālruni

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Samsung Galaxy S4 atzīts par šobrīd labāko viedtālruni

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158274
    samurajs
    Participant

    Populārais ASV sadzīves elektronikas iepirkšanās portāls ConsumerReports.org par vislabāko šobrīd nopērkamo viedtālruni atzinis Samsung Galaxy S4. Atzinums balstīts nevis uz aptaujām, bet gan praktiskām īpašībām un objektīviem testiem. Kā būtiskus plusus portāls atzīmēja lielo 5″ Full HD displeju, ar kuru pie tam var rīkoties cimdos un reālu daudzuzdevumu režīmu, kad ekrānu var pārdalīt uz pusēm, un uz katras palaist savu programmu. Bez tam tika atzīmēts IR staru raidītājs, kas ļauj Galaxy S4 pārvērst sadzīves tehnikas vadības pultī. Īpaši tika atzīmēta viedtālruņa kameras fotogrāfiju kvalitāte.

    Kritiku izpelnījās ne īpaši augstā video kvalitāte, nepietiekamā balss vadības precizitāte un īsais darbības laiks no baterijas. Kā papildus Galaxy S4 plusu eksperti atzīmēja vienkāršo vadību un režīmu Easy Mode, kas ierīci pārvērš vairāk pierastā mobilā tālrunī.

    Zīmīgi, ka izslavētais iPhone 5 ierindojies vien piektajā vietā. Pie labākajiem modeļiem Apple ražojums pēdējoreiz tika pieskaitīts 2012. gada oktobrī. Pirms Samsung Galaxy S4 uzvarētāja godā vairākus mēnešus atradās LG Optimus G.

    ConsumerReports sastādītais viedtālruņu TOP 5:

    1. Samsung Galaxy S4

    2. LG Optimus G

    3. HTC One

    4. Samsung Galaxy S3

    5. Apple iPhone 5

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_sgs4_2.jpg[/img]

    Avots

    #297723
    NPK
    Participant

    Kā ar praktiskumu izmēra ziņā – ne jau visiem ir tik liels apģērbs kā amerikāņiem un kurā katrā kabatā šī lāpsta derēs.

    #297724
    m_janis
    Participant

    Nu nez, pirkt vienalga kādas firmas ražojumu, kam displejs lielāks par 2,5 – 3 collām ? Varbūt pirms tam apmeklēt acu ārstu un psihoterapeitu ? Mobilā izmēram (korpusa, ne displeja) jābūt 4 – 11 cm ne lielākam, lai to varētu saukt par lietojamu.

    #297725
    Evers
    Participant

    Turklāt ar Android vai ne? Tikai šizofrēniķi to spēj. :>

    #297726
    RicoPico
    Participant

    Apple lēnām sāk savu norietu? Lēnām mirst līdz ar Džobsa aiziešanu.

    #297727
    depo
    Participant

    bootā redzēju saiti uz krievu blogera Eldara Murtazina valstību par SGS4 kameras dīvainībām https://www.mobile-review.com/articles/2013/birulki-223.shtml#s3 .

    #297728
    Crow
    Participant

    Ir jau ir kruts. Tikai izskatās pēc pilnīga sūda. Un TouchWiz vispār domāts kaut kādiem pokemoniem. Paspaidīju Trodeksā, gandrīz fiziski slikti palika.

    #297729
    NPK
    Participant

    Par TouchWiz es arī piekrītu.

    #297730
    depo
    Participant

    Kas tajā TouchWiz ir slikts?Nekā nevaru saskatīt.Varbūt tādēļ,ka bez Samsung man cits nekas nav bijis.Vai nav līdzīgi kā ar Symbian,kuru visi zākā,bet,kad pajautā,vai ir lietots telefons ar Symbian Belle,Refresh vai FP2,tad bola acis un nezin par ko ir runa…

    #297731
    NPK
    Participant

    Vienkārši ToucWiz ir daudz kas lieks un nevajadzīgs (nu vismaz man). Tīrais Android (kā piemēram uz Nexus 4) daudz labāks.

    #297732
    depo
    Participant

    Tā arī neatbildēji-kas vai kāda funkcija tieši?Es nekasos,bet gribu zināt kas ir uz Nexus?Iemet skrīnu,ja vari.

    #297733
    NPK
    Participant

    Visi tie Samsung apps, arī bloķēšanas ekrāns. Man vienkārši patīk, ka uz Nexus nav nekā lieka.

    #297734
    depo
    Participant

    Kas tad liedz noņemt Samsung apps?Atstāj tukšu ekrānu,ja par to ir runa…

    #297735
    NPK
    Participant

    Nu man patīk vienkāršība un ka nekas pašam nav jādara, lai atinstalētu.

    Tā jau saka, ka citam patīk māte, citam meita, bet citam meitas brūtgāna žiguļs.

    #297736
    depo
    Participant

    Mani apmierina šāds variants https://www.bildites.lv/images/lpp8tr0v8ro5c02wgc8.png

    Var vienkāršāk https://www.bildites.lv/images/q3jwyt7huap6axc4ejz1.png .Tā var māžoties,cik vēlies,bet laikam jau taisnība-katram savs…

    #297737
    migors
    Participant

    Ah kādi interesanti kadri, nepatīk un viss, grib kaut ko citu bet kas nepatī pateikt nevar. Es esmu lietojis tīru android vairākus gadus un pārejot uz Galaxy s3 man tas problēmas nesagātāja jo ja rokas ir tad atslēgt var visu lieko. ja man nebūtu gs3 tad ņemtu s4 un priecātos. Tagad pagaidīšū nakamo modeli.

    Ja kas tad tīri fiziski s4 nav ne par gramu lielāks par s 3.

    #297738
    Uvchiks
    Participant

    Tops būtu aktuālāks, ja S3 vietā būtu Sony Xperia Z , ūdens drošs , liels displejs, laba kamera galvenie plusi, bet iekļauts nav … vai nu Samsung reklāma, vai vienkārši ar šādiem reitingiem ceļ savu abonementu skaitu.

    #297739
    VaiEsiLabs
    Participant

    Kā telefonam viņam nav ne vainas, bet es dēļ baterijas vien viņu nepirktu. Pašam tagad ir S2 un ja vairāk palieto tad baču var pāris stundāš nosēdināt. Aizejot uz darbu jāņem lādētājs līdzi savādāk nevar mājās atnāk. Tagad viņi tik taisa vieglākus un plānākus, bet kurš domās par bateriju?

    #297740
    depo
    Participant

    Tam taču cita bača Li-Ion 2600 mAh battery,ko salīdzini ar vēsturisko S2?Protams,cits procesors,displejs un pārējie rijēji…Par S2 gan taisnība,ja iedod kārtīgu slodzi,tad līdz vakaram var neizturēt.Mani Samsung sarūgtināja ar tādu niansi,ka saulainā dienā ar max ekrāna spilgtumu,tur njefiga uz ekrāna nevar redzēt…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā