Microsoft atsauc KB2982791 un ieteic to deinstalēt

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Microsoft atsauc KB2982791 un ieteic to deinstalēt

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159982
    samurajs
    Participant

    Pēdējā ielāpu otrdiena sagādājusi nepatikšanas ne vienam vien datorlietotājam. Brāķa atjauninājums KB2982791 izraisījis virkni problēmu, no kuriem visvairāk cietuši Windows 7 64-bit īpašnieki. Pazīme: BSOD ar kļūdu 0x50; jauninājums saistīts ar Kernel-Mode Drivers permisijām. Ietekmētas faktiski ir visas Microsoft OS, sākot ar Windows Server 2003, Vista un uz augšu. Š obrīd atjauninājums KB2982791 no Windows Update ir izņemts. Microsoft iesaka visiem, kuri paguvuši to uzinstalēt, nekavējoties no tā atbrīvoties. Arī tad, ja nav nekādu problēmu. Tas tāpēc, ka nevar zināt, kā kļūdainais jauninājums mijiedarbosies ar nākotnes izmaiņām.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_istzqiwyylo7w_1.gif[/img]

    Microsoft drošības biļetens

    #310309
    osy
    Participant

    Noņēmu, bet nu instalējās nost arī gandrīz stundu…

    #310310
    shadow118
    Participant

    Man uz W8.1 viņš bij uzlicies, itkā nekādu gļuku nebij, nu noņēmu, tas prasija pāris sekundes

    #310311
    yix
    Participant

    blin un es domāju kas par sūdiem ar pc notikuši

    #310312
    jonjs
    Participant

    Manim dators strādāja labi, bet tas draņķis jau bija uzinstalējies, nācās nonest.

    #310313
    Aldis
    Participant

    Pirmie četri komentāri pierāda to, ka vairums cilvēki vēl uzticas automātiskajiem updatēm… :> Man Win7 bez automātiskajiem updatiem jau turās divus, ja ne vairāk gadus, uzinstalēti updati tikai tie, kas nepieciešami. Pa šo laiku jau zināmi ir kādi 4 gadījumi kad Winda nobrukusi citiem tieši dēļ kļūdainiem updatiem. 😀

    #310314
    jonjs
    Participant

    Jā ir manim tāds netikums. Bet nu tas taču Win oficiālais u.t.t.

    Tā es agrāk domāju, tagad izrādās, ka tā nevar domāt Tas ir jādomā tā Win ir un paliek Win XD

    #310315
    Crow
    Participant

    Atzīšos, ka arī nelasu, kas vajadzīgs, maucu visus virsū, kas nāk. Līdz šim nekas nav noticis (izņemot vienu reizi, kad līdzīgi bija ar Sivēnu, bet nekas nenotika + paspēju atinstalēt). Secinu, ka (pa daļai) nevajag piedirst kompi un inst-e-lēt visus toolbarus pēc kārtas. Svaigam install tikai ļoti retos gadienos nojūk un tad arī, kā šķiet, tāpēc, ka jau ir visāda OEM draza salikta, īpaši visādi makakafī vai citi anti/vīrusi.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā