Microsoft grib jau šogad palaist Skype tiešsaistes tulkotāju

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Microsoft grib jau šogad palaist Skype tiešsaistes tulkotāju

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159729
    samurajs
    Participant

    Mēs visi esam skatījušies zinātniski fantastiskās filmas, vai ne? Kā, piemēram, Star Trek komanda sarunājas ar citplanētiešiem? Viņiem ir speciāls datorizēts tulkotājs ar nosaukumu Universal Translator. Kaut ko līdzīgu iecerējis arī jaunais Microsoft vadītājs Satja Nadella. Un tā vien drīz varēsim pa Skype runāties kaut ar ķīniešiem. Cik var noprast, sākotnēji būs tulkošana no angļu uz vācu valodu un otrādi, un beta versijai jāiznāk jau šogad. Pamazām pievienos arī citas valodas. Projekts nosaukts “Cross-Lingual Conversations in Real Time”.

    Protams, sākotnēji Skype tulkotājs būs pieejams tikai Windows 8 lietotājiem, un tanī izmantos vairāk vai mazāk noslīpētās Microsoft tehnoloģijas kā Bing, Cortana plus mākoņserverus. Ideja tāda, ka ja Skype sarunas biedrs kaut ko pasaka neangliski, tad frāze tiek uzsūtīta mākonī, tur analizēta, pārtulkota, un teksta veidā nosūtīta atpakaļ, kur to parāda subtitru veidā. Tātad skatāmies video, gaidām un priecājamies!

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=eu9kMIeS0wQ[/youtube]

    Avoti: 1, 2.

    #308700
    Y
    Participant

    “Hi, i found bundle of sticks in my bed next to me when i woke up, nice prank douche bag..”

    <<"ÄŒau, es pamodos un atradu pediņus savā gultā. Labs joks, dušas somiņ.">>

    #308701
    akms47
    Participant

    Man google uz tavu frāzi izdeva “Hi, es atklāju gubu žagaru manā gultā blakus man, kad es pamodos, jauks palaidnība duša maiss” 😀

    #308702
    shadow118
    Participant

    pirms “bundle” vajag “a” un pims “Douchebag” vajag komatu, jo tā ir uzruna, kas jāliek komatos. Tāds ticējums – ja gramatiski pareizi uzrakstīsi, labāk iztulkos 😀

    Hi, es atklāju kādu gubu žagaru manā gultā blakus man, kad es pamodos, jauka palaidnība, Douchebag ..

    #308703
    RicoPico
    Participant

    Tagad tik jāgaida prettrieciens no Tildes. :>

    #308704
    Crow
    Participant
    #308705
    Crow
    Participant

    Nē.

    [youtube]https://youtube.com/watch?v=0Rl9Cxc7uZA[/youtube]

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā