PC slēdzas ārā spēlējot spēles

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas PC slēdzas ārā spēlējot spēles

  • This topic has 18 atbilde, 6 voices, and was last updated pirms 9 years by Anonīms.
Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160785
    w1nk
    Participant

    Sveiki biedri!

    Problēma tāda, ka randomā slēdzas ārā PC spēlējot spēles, kā arī interesanti tas, ka ne uz visām slēdzas ārā. Citreiz izslēdzas pēc 20min citreiz pēc 1h vnk randomā.

    Uz stundu+ tika atstāts darbojamies FurMark kopā arī HeavyLoad uz 100% usage un viss lieliski darbojās.

    Temperatūras CPU gan GPU OK – GPU 75 C°max pie 100% usage, CPU max 56 C° pie 100% usage

    Man liek domāt, ka vainīgs baroklis, bet nesen tikai tika iegādāts 700W un jaudas ir atliku likām!

    Kādi varianti?

    #316441
    Crow
    Participant

    1) No kā sastāv? Īpaši tas 700W, kam jaudas plikadīdu klikatām… jā, dotajā brīdī spiež uz to.

    2) Izslēdzas vai restartējas?

    #316442
    w1nk
    Participant

    1) AMD FX-8320, RADEON 7950, 1x SSD, 1x HDD, 3 veņķiki

    2) Izslēdzas

    #316443
    Andron MacBeton
    Participant

    Tik izsmeļoša konfigurācija, ka izskatās pats arī kopā licis un instalējis. Tur arī vaina.

    #316444
    w1nk
    Participant

    mcbeton, jā esmu licis, bet tas nemaina faktu, kāpēc viņš tā dara uz atsevišķām spēlēm. Esmu salicis vairāk par 10 datoriem un šis ir vienīgais, kuram ir šāda sāpe, tāpēc arī vēlētos uzzināt kur tieši ir problēma, vai kā viņu efektīvāk atrast. Strees testā visi voltage un tempereatūras ir ok, un viss darbojās lieliksi, kas arī ir interesanti!

    #316445
    kasis1000
    Participant

    Autors ir salicis vairāk par 10 datoriem, bet nespēj nosaukt normālu datora specifikaciju un kodus.

    Tik pat labi vari iet remontēt Latvijas ceļus.

    #316446
    Andron MacBeton
    Participant

    Vai arī iestāties kādā partijā. Tur tukšpļūša spējas ir pieprasītas.

    #316447
    Crow
    Participant

    Karoče, atkārtoju pirmo jautājumu.

    #316448
    w1nk
    Participant

    MB: GIGABYTE GA-990FXA-UD5

    CPU: AMD FX-8120 8-Core 3.1GHz Socket AM3

    GPU: SAPPHIRE HD 7950 3GB OC GDDR5

    RAM: Kingston 8GB, DDR3, 1600MHz, CL9, Kit of 2, HyperX

    PSU: Xilence 700W

    #316449
    Crow
    Participant

    Quote:

    PSU: Xilence 700W

    [img]https://i.imgur.com/khpH5ik.jpg[/img]

    #316450
    w1nk
    Participant

    Tad jautājums, kāpēc pie stress test viss ir ok un ne visās spēlēs slēdzas ārā PC?

    Man līdz šim arī bija doma ka vainīgs ir PSU, bet interesants ir augstākminētais fakts.

    #316451
    kasis1000
    Participant

    Xilence ir viens no labākajiem barošanas blokiem tirgū.

    No Prime95 ir tieši tāds pats efekts? Ko saka spēles, ja spēlē tās uz minimālajiem iestatījumiem?

    #316452
    w1nk
    Participant

    Prime95 netestēju, bet tikko uzliku. Funkcija tā pati jau, kas heavy load.

    Uz minimālajiem nav testēts, viss defā uz auto settingiem kas ir uz high citām spēlēm uz medium.

    #316453
    Crow
    Participant

    Nu jā, kā tad…

    Ka izslēdzas, parasti iraid viens no diviem iemesliem – bloka mazspēja vai THERMTRIP. Citos gadienos biežāk ir restarts. Stress tests ir pareiza pieeja, bet tur ir viena problēma – slodze ir konstanta. Spēlītēs un praktiskas dabas pielietojumā tā nekad neir.

    Karoče, pieļauju, ka bloka sūdīgie ķīniešu kondieri pie strauja kāpuma/krituma nespēj noturēt stabilu voltāžu un paša bloka UVP/OVP norauj rubiļņiku. Tas notiek fiksi, var pat nebūt redzams ar multimetru, kur nu vēl Speedfan utml.. Attiecīgi, vienīgais veids, kā tādi diletanti kā visi mēs var identificēt problēmu – swap that shit out.

    Nu un jā, neesmu pats pīpējis HeavyLoad, dodu priekšroku vispāratzītām, pārbaudītām vērtībām – PRIME95 un OCCT/Linpack.

    P.S. Nebūs vainīgs konkrētajā gadienā, bet neticu tavām CPU temperatūrām. Š lesers bez kārtīga bleķa gabala vai ūdensgalvas pie 100% nekad nevar būt tikai 56.

    #316454
    shady
    Participant

    Mjā…. man ar nesen bija iespēja tikt pie čupiņas Xilence barokļu pa pusvelti… Savā kastē gan tos neriskēju likt iekšā…

    #316455
    w1nk
    Participant

    Ar Prime 95 nekādu izmaiņu

    Temperatūras šādas, dzese defaultā

    [img]https://i.imgur.com/m73qDkR.png[/img]

    Nāksies vien meklēt kādu barokli lai notestētu.

    Paldies par atbildēm!

    #316456
    kasis1000
    Participant

    Kādēļ tik rupji pret Xilence? 🙁

    #316457
    Crow
    Participant

    Es esmu rupjš pret visiem, kurus nevaid par labiem atzinis Oklahomas Vilks.

    #316458
    Anonīms
    Neaktīvs

    /me domāt, ka gigabyte pie vainas.

    Kādu no memtestiem arī laidi ? Mazums…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā